Jump to content
hecar

Poza .. Uitati-l si pe Kw3rln aka Teh_Lost_Byte

Recommended Posts

cenzurat .. kw3rln: free 2 view

c4fee94ayv3.jpg

Baaaa in pizda matii zici ca esti cocker .. in pwla mea ai o fata de bagat pula in mata si in tine .. ma cum respiri aeru asta ? ba, prost pamantu ca te tine tuti mortii si forumu matii de boschetar. coaieeee ai invatat sa folosesti Nero ? ai sa moara mata

Link to comment
Share on other sites

o sa-ti trimit o poza cu mine "mai sexy" dar pe privat ! huh..i`m fuckng hot !

asai in romania numa? ca altundeva nu vad .. numa PROSTI SI LAMERI de pe UNDERNET pe care i-am "futut" bine rau de tot acuma intra si pun "poze cu mine" :))

bah lume .. desteptarea ... poza aia am puso amu cateva luni bune pe rst! VOI ATI PASTRATO IN CALCULATOR SI VATI DAT LA LABA? FUCKNG GAY

Link to comment
Share on other sites

Kw3 , tinere au prins kinderi boala pe tine , vai de capu vostru , nici macar romana nu stiti sa vorbiti , ati subt pula ca sa va dea unu root de scan , ati prins 2 rooturi de flood si acum va numiti "Hackeri" . Lumea undernetului e mare , foarte mare si plina de prosti in acelasi timp.

Numai posturile voastre dau dovada de cat va duce capu .

Kw3 iti sugerez sa nu stergi posturile . Cum ziceam : asta le dovedeste cat ii duce capu si cat de lameri sunt.

Link to comment
Share on other sites

Eu am avut onoarea de a-i vedea bustul lui kw3,dar fara fatza...la web-cam:D.Si pana m-am holbat eu la monitor,el isi facea "treaba",linistit.Dupa un timp imi arata o hartie pe care era scris "got pwned".Va dati seama ce fericit eram...am scos pc-ul din priza si m-am culcat cu gandul: I've just got raped...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...