Jump to content
Vic3

Abuzuri de putere 2

Recommended Posts

Vic aici.

Dupa ce v-am avertizat de cateva saptamani prin notificarile foarte vizibile din header ca orice forma de frauda se va pedepsi voi aveti tupeul sa cereti si unban? Sa ziceti mersi ca nu punem toate datele voastre pe forum ca sa aiba politia de unde sa va ia ca din oala. Daca din cauza voastra administratorii intra in belele o sa va doara in cur si o sa va vedeti de viata voastra sau chiar o sa incepeti sa faceti misto de situatie si de cat de prosti au fost aia din echipa rst ca or sa isi ia fapta in locul vostru. Avem noi vreo obligatie sa va tinem aici ca sa faceti voi pula mare cu furaciuni? Nu. Ia ban si pe contul asta.

Dle SpammersFucker

Te rog frumos fa-mi publice toate datele, de curiozitate, sa vedem care din noi va avea probleme cu politia. Nu uita sa mentionezi de violarea de corespondenta, care e pedepsita oriunde in lume. Cat despre mine, atat timp cat nu ma ocup cu asa ceva si imi castig traiul cinstit nu prea are ce sa-mi faca.

Nu vad de ce mi-ai dat ban si pe al 2-lea user, probabil doar asa ai erectie.

Astept si pe al 3-lea cu drag, cu o injuratura, asa ca sa te simti puternic.

Tare drag mi-ar fi sa te am fata in fata acum, dau doar cu presupusul, dar cred ca ai plange ca o pizda.

Cat despre corectitudinea moderatorilor forumului, cu exceptia unora, lasa de dorit.

Asa ca va salut cu drag (nu pe tine SpammersFucker - sau handjobber), mi-a facut placere sa stau pe acest forum si KEEP UP THE GOOD WORK!

Sper, pentru binele userilor actuali cat si viitori, ca odata si-odata isi vor revenii unii "stresati", se vor maturiza si nu-si vor compensa impotenta din viata reala cu potenta de pe acest forum.

Toate cele bune! (de asemenea, nu tie handjobber, pardon, SpammersFucker)

PS: Da ban pe clasa IP, clasa A preferabil, ca mai fac cateva conturi si epuizam repede IPv4. Cine stie, daca ne place poate continuam cativa ani cu IPv6.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...