Jump to content
bc-vnt

www.extreme4all.webs.com

Recommended Posts

Pai nu este nimic; Astepti pareri la ce ?

Pareri sugestii , poate si cineva care are idei , sa vina alaturi sa dezvoltam ceva .

Abea l-am pus sus , trebuie sa lucrez am de gand sa fac un buy / sell , dar nu am cine stie ce mari idei . Pm , pentru ati explica cateva lucruri pe care nu vreau sa le fac chiar asa de publice .

Edited by bc-vnt
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu la ce cacat astepti pareri, nu ai pus nimic...

A da , am uitat de " baietasii " ca tine care nu pot folosii ( scrie ) pe tastatura fara sa fie vulgar , am pus asa , ai vazut replay-ul la " StrXt " am spus ca momentan nu am cine stie ce idei , dar daca este cineva dispus sa imi dea un pm , sa ii explic mai multe lucruri , nu tie care esti de la cort .

Link to comment
Share on other sites

Este script facut de tine de la 0?

Nu , am luat domeniul de pe webs, apoi am incercat sa il transform , dar nu asta e ideea .

Ideea este ca am anumite posibilitati , din Italia de aici, iar pe cine cunosc eu in Romania , nu se pricepe chiar bine la o lansare de site , sau chiar sa ma ajute in anumite treburi manuale cotidiane . pentru asta am nevoie de ajutor , bine inteles profitul acelei persoane ajutatoare se va stabilii dupa cererile si seviciile disponibil sa mi le dea .

Am citit regulamentu' de asta nu am vrut sa fac publice anumite detalii , si asteptam PM , dar cu tarani ca " ionutz15 " am observat ca nu prea ai ce sa faci .

Rog un administrator sa stearga topicul , si ma voi uita pe aici pe forum la performantele catorva useri , si le voi da un replay , asta ca sa nu mai suport personaje din desene animate ca " ionutz15 " . ( Nu am cerut critici vulgare , am cerut simple critici ca a lui " StrXt ", " Mie nu-mi place designul " )

Multumesc !

Edited by bc-vnt
Link to comment
Share on other sites

pai pe un site trebuie ca informatia sa fie direct proportionala cu partea grafica [( zilele astea imi fac licenta fix pe partea asta ) ex: vplay rst varianta pe gri] insa daca nu poti infuent persoana prin partea grafica si bun gust infuenteaza prin simplitate si informatie , dar pentru un buy and sall trebuie sa faci alegerea cea mai potrivita pentru utilizatori , partea de scripting o imprumuti din alte parti , partea de grafica e si a vitala!

sunt beat !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...