Jump to content
seby05

facebook ban pe 4 zile

Recommended Posts

salutare cum zice si titlul nu mai am voie sa du add la nimeni 4 zile, dar de ce nu imi pot accesa contul, de ce nu pot sa fac nimic?

nu vreau sa bifez si sa fiu de acord cu ce scrie acolo deoarece am mai bifat o data asta cand mi-am facut contul, si suna a intimidare oricum !

25po939.jpg

daca nu bifez treaba de jos nu pot folosi absolut nimic din cont este blocat

Link to comment
Share on other sites

pai zice clar...ai trimis friend request la necunoscuti..sau persoane care pur si simplu au ales sa te raporteze ca spam, si pentru asta ai obtinut acel ban temporar.daca bifezi acolo nu e nimic rau, doar bifezi faptul ca esti constient ca nu ai voie sa dai add la straini.se pare ca site'ul de socializare interzice trimiterea de friend request la straini..ironic nu?:))cica hai sa socializam..:))))))))))hai ca mi-a facut seara mai frumoasa:))))

LE: ai acolo "why am i seeing this?" . dai un simplu click si aflii de ce vezi asta...respectiv de ce ai ban temporar.

Edited by edutu20
Link to comment
Share on other sites

edutu mama, ei zic sa bifez "I understand that sending friend requests to strangers isn’t allowed on Facebook." eu nu vreau pentru ca nu am am facut friend request sau alte prostii vreau sa imi accesez pagina cum pot fara sa bifez CE IMI ORDONA FACEBOOK-UL?

din moment ce bifezi esti bun de plata la ei cum se zice..

Edited by seby05
Link to comment
Share on other sites

friend requestu poate fi facut si in momentul in care ai facut contul si tocmai azi sa fii raportat.poti fi prins in stealere si la fel poate fi dat friend request din contul tau...ideea e simpla, din moment ce apare aia acolo, poti fi sigur ca esti raportat de cineva, si acum sau acum 3 ani ( ca exemplu ) ai dat friend request cuiva ce nu dorea lucrul acesta.nu cred ca poti accesa pagina fara sa bifezi acolo si in plus, nu vad ce e asa jenant in a fi de acord ca ai luat la cunostinta acel lucru.

LE: te folosesti de serviciile lor fara a plati un banut din buzunar, conform unor reguli morale esti putin obligat sa te conformezi cerintelor.

Link to comment
Share on other sites

LE: te folosesti de serviciile lor fara a plati un banut din buzunar, conform unor reguli morale esti putin obligat sa te conformezi cerintelor.

ok am inteles dar de ce imi impun sa bifez rahatul ala ca sa imi pot accesa mesajele, contul ..etc nicaieri nu scrie asa ceva, exact ca si cum recunosti ca ai facut ceva ce nu ai facut...

Link to comment
Share on other sites

ok frate, eu ma las batut, fa un print, 2-3, demonstreaza cumva ca nu ai trimis nici un friend request, dai in judecata si castiga..sau..bifezi, mergi mai departe ca nu e asa incomodanta faza aia si sunt sigur ca e meritata intr-un fel sau altul..sauuuuu nu mai folosesti acel cont de facebook, eventual facebook!o zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...