Jump to content
edededi

Bani pe net :D

Recommended Posts

Stiu ca s-a mai pus o metoda dar care am citito si nu era prea buna pentru cei care vor sa faca bani rapid si fara prea mult efort inscrietiva pe prizee http://www.prizee.com/ jucati jocurile de acolo cumparati cateva mp sia veti garantat cativa euroi in cont in cateva zile pentru mai multe trickuri sid etalii intrati pe http://forum.prizeeromania.com

Link to comment
Share on other sites

E pierdere de timp , parerea mea , jocurile sunt total aiurea , m-am jucat si eu 3, 4 zile si m-am lasat , nu faci decat sa-i imbogatesti pe aia care eu site-ul , daca reusesti sa strangi cativa euro pana iti vine cecul trebuie sa astepti 1 luna , cadouri daca iti cumperi le primesti in maxim 3 luni :shock: . Daca vrei sa faci bani cu adevarat pe net , invata HTML sau alte limbaje fa-ti o firma si apuca-te de site-uri.

Link to comment
Share on other sites

. Daca vrei sa faci bani cu adevarat pe net , invata HTML sau alte limbaje fa-ti o firma si apuca-te de site-uri.
Ai dreptate , dar daca vrei sa faci bani mai usor distrandute e bun prizee-ul stiu multi care au castigat multe cadouri si bani si le-au venit imediat nu 3 luni intreadevar la unii le vin mai greu nush de ce dar la altii vin repede
Link to comment
Share on other sites

M-am jucat si eu. Degeaba iei tu max packuri. Sa zic ca iei un maxpack si cu jocurile pe care le ai casitgi maxim 3 euro. Dar cam tot ata e si maxpacku. Deci e pierdere de timp. M4NU are perfecte dreptate cu siteurile.

EDITED : vezi ca aici se pun numai linkurile despre securitate : "Postati aici doar linkurile despre securitate!" daca asta-i securitate eu is bunica fara o mana si cu 8 picioare.. trebuia la off topic. UN MOD sa mute..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...