Jump to content
fimoza85

Vand tema wordpress pentru 2 parale afilite marketing

Recommended Posts

Vand tema wordpress pentru 2 parale afilite marketing Dupa cum spune si titlu tema o puteti vedea aici http://demo.e-oferte.net

Caracteristici

1. Tema vine binenteles cu theme Option unde se poate face foarte usor toate setarile ei urmarind acest screenshot http://demo.e-oferte.net/pic/tema-op.png Ca SEO ca pentru prima pagina Title/Keywords/Description sa se poata seta din optiunile temei in rest fiecare articol creaza automat :

Title - Dupa titlu produsului

Keywords - creaza automat dupa titlu eu doar am adaugat spre exemplu ( Cod PHP:

Quote

<meta name="keywords" content="promotii <?php the_title(); ?>, produse <?php the_title(); ?>, oferte <?php the_title(); ?>"/> 

) care se poate schimba foarte usor din header.php

Am ales aceasta varianta deoarece am considerat ca e mai bine asa de cat sa folositi All in one seo pack sau alt plugin wordpress care nu`si fac treaba.

2. Tema vine cu 3 pluginuri 1. 2performant-product-importer, 2. wp-pagenavi, 3. wp-spry-menu.

Am ales wp-spry-menu pentru ca e usor de folosit precum pute-ti vedea in screenshotdemo. http://demo.e-oferte.net/pic/wp-spy-last.png Poti alege din 6 teme de meniu ori iti poti crea una proprie direct din plugin bifand " Style Editor ".

3. Culorile temei sunt foarte usor de schimbat din wp-content/themes/eoferte/stylesheet/color.css unde sunt semnate pentru fiecare culoare in parte drept urmare fiecare care va cumpara aceasta tema nu o va avea la fel, deoarece Top Menu si culorile temei se pot schimba foarte usor.

4. Ofer suport gratuit dar în limita timpului disponibil

5. Tema contine instructiuni de instalare/utilizare.

Restul va las pe voi sa o vede-ti nu prea ma pricep la cuvinte, descrierea nu este cea mai buna dar las ca demo-ul sa-si faca datoria.

Pretul este de 15 euro / Paypall

Mai am ceva pentru voi. Pentru primi 10 care vor raspunde cu mesajul " vreau aceasta tema " vor primi o reducere de 5 euro.

Primi 10 care care cumpara aceasta tema o vor cumpara la pretul de 10 euro. Plata se va trimite prin paypall la adresa de mail

moldovan_emil85@yahoo.com

dupa ce a-ti trimis plata imi trimite-ti PM cu urmatorul mesaj : " Am trimis banii pt tema wp, mailu meu este ... ( aici va zice-ti mailu cu care a-ti trimis banii ) si ve-ti primi tema."

Ce-i care nu vor sa beneficieze de cei 5 euro bonus pt primi 10, o poate cumpara direct de pe acest link : demo.e-oferte.net jos in footer este butonul de paypall, dupa ce va achita suma de 15 euro v-a primi linkul de download.

Edited by fimoza85
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...