Jump to content
amu

Magazin online piese auto

Recommended Posts

Va salut.Am de facut un magazin online cu piese auto , cu urmatoarele cerinte :

- sa pot cauta in site piese in functie de marca autoturismului , modelul , motorizarea si tipul caroseriei.

- plata sa fie de 2 tipuri : la sediul firmei sau ramburs prin curier.

Am inteles ca exista o baza de date TecDoc care folosita impreuna cu Magento se poate realiza un site de genul.Cei care au mai facut asa ceva sau au idei ii rog sa posteze aici , poate impreuna ii dam de cap :D Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

prietene, de regulament ai auzit?

ce-i aici Catedrala? ce ne-ar determina sa-ti facem site daca tu ai un singur post, si ala fiind o CERERE.

ia vezi ca branza costa!

Dany vezi ca nu suntem prieteni asa ca schimba modul de adresare. Nu am cerut nimanui sa imi faca site ,am cerut un SFAT , o PARERE.Stiu prea bine ca "Branza" costa dar din moment ce suntem pe un forum ma gandeam ca ne ajutam intre noi ... Ce ai vrea sa fac ? Sa postez 6 luni pe forum si dupaia sa fac cererea asta ?

Link to comment
Share on other sites

Ce a ajuns RST? Site de vandut piese auto? :))

Fara remuscari iti spun ca esti romanul model, tu si cei ca tine sunt motivul pentru care RST a fost tras in jos, MULT!

Daca nu aveti nimic de spus, taceti din gura! Nu esti in stare sa ajuti intr-un thread, X si treceti la altul!

Lipsa de respect se vede!

Multi talentati au plecat de aici sau s-au privat de la a posta chestii utile doar din simplul fapt ca un putzoi care habar nu are ce e un ssh face caterinca ieftina!

=======================================

On topic:

O sa fie destul de greu sa pui mana pe db`ul de tecdoc fara o suma de bani, am intalnit cazuri in care pretul unui magazin stabil ajungea si la 900 - 1000 eur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...