Jump to content
HexString

Ajutor?!

Recommended Posts

De ceva timp tot stau si supraveghez rst-u` si mnoah parca nu mai e ce a fost :( ... oare de ce :( ... :| ... nu mai vad aceleasi legaturi intre useri :) ... :| ... nu pot sa zic ca a decazut dar mnoah !!! :) ...

in fine am facut acest topic ... ca sa vad dak aveti nevoie de ceva ajutor sau ceva , daca vreti sau pot sa va ajut la ceva ! Sau ce stiu eu ...

sau dak adminu ar putea sa imi modifice nicku` ... care mi se pare prea narcisitst preferinta : HexString ... va multumesc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

SA SPERAM ce rst nu va mai fi ce a fost inainte. Chiar vrem sa trecem la securitate nu sa pierdem timpul cu bootere de yahoo. A fost misto, distractiv, interesant dar acum este necesara o maturizare a forumului si a userilor.

Link to comment
Share on other sites

De ceva timp tot stau si supraveghez rst-u` si mnoah parca nu mai e ce a fost :( ... oare de ce :( ... :| ... nu mai vad aceleasi legaturi intre useri :) ... :| ... nu pot sa zic ca a decazut dar mnoah !!! :) ...

in fine am facut acest topic ... ca sa vad dak aveti nevoie de ceva ajutor sau ceva , daca vreti sau pot sa va ajut la ceva ! Sau ce stiu eu ...

sau dak adminu ar putea sa imi modifice nicku` ... care mi se pare prea narcisitst preferinta : HexString ... va multumesc :)

inainte eram niste prunci .. acuma ne-am pocait ! nu vezi cat efort depunem ca sa nu mai fie ca inainte RST-u ;)

Link to comment
Share on other sites

nemessis nu cred ca maturizarea topicuriler si cresterea dificultatii lor ar ajuta forumu.

Totul tine de oameni in sine, de cum se comporta. Prin rabdare, intelgere si multe altele noi ar trebui sa ne inteleg mult mai bine. Cand vorbesc "noi" nu ma refer la mine si la tine. Ma refer ca toti ar trebui sa ne intelegem ca inainte.

Acum fiecare vine aici sa invete si sa fie ajutat. TOTI cei care au venit de curand sau cel putin 90 % dintre oameni care au venit noi au venit numai sa invete si sa ajute sau numai pt vip/admin/mod.

Nici unul nu sa oferit sa ajute sa se faca integrat.

Stii foarte bine ce era RST inainte. O adevarata comunitate. Acum suntem un simplu forum.

Signrua solutie pt revenirea rstului de dinainte este.. nu cred ca este. Totul tine de utilizatori.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Forumul este pentru a putea ajuta alti oameni, asta inseamna security website si asta speram sa fie de azi inainte. Inainte era un forum de hacking si multi au ramas cu sechele in privinta asta (uitati-va la kwerln cum ii tremura manutele lui cand nu poate sa mai afiseze la show-off cum a spart treiursuleti.ro :P ) insa site-urile bazate numai pe hacking atrag probleme si au o viata scurta daca nu isi schimba profilul (vezi ca exemplu www.astalavista.com care este exemplul cel mai bun de schimbare radicala).

Comunitate... poate fi la fel de inchegata dar intr-un alt mod.

Cred ca principalul scop in momentul de fata este ca rst sa nu mai depinda de forum cat de informatiile de pe website. Aici vom avea mare nevoie de voi pentru a putea atinge un anumit nivel calitativ.

Link to comment
Share on other sites

(uitati-va la kwerln cum ii tremura manutele lui cand nu poate sa mai afiseze la show-off cum a spart treiursuleti.ro :P )

:))) hai ca o fost tare siteul :)))

vorba ta: m-am trezit dimineata si mi-am zis cu voce tare: ASTAZI SPARG TREIURSULETI.RO :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...