Jump to content
Guest Nemessis

Nu mai puneti orice soft pe rapidshare!!!

Recommended Posts

Guest Nemessis

Ia sa vedem care e logica. Sa zicem ca exista un program legal si o sa dam ca exemplu Opera Browser. Automat Opera are link propriu de unde poate fi downloadata. De ce pierdeti timpul urcand Opera pe rapidshare cand puteti foarte bine sa dati link catre downloadul de pe site-ul propriu (de exemplu www.opera.com/download/opera.exe). Are vreo logica?

NU MAI FACETI ASTA pentru ca linkurile vor muri si ne dati bataie de cap degeaba noua cand trebuie sa stergem balariile de posturi. Postati site-ul propriu al softului daca exista asa ceva. Nu mai pierdeti timpul ca sa uploadati orice program pe rapidshare pentru ca asta nu face ca programul sa devina de 1337 h4x0rs. In cazul programelor ce nu au un site propriu sau nu mai exista acel site puteti uploada pe serverele de file sharing sau, daca tot va place sa faceti upload de pomana, pe langa url-ul acelui soft puneti mirror catre linkul vostru.

Asta va deveni regula pe rst foaaaaaaaaarte curand.

Exemplu cum sa se posteaze linkul catre un soft: http://rstzone.net/forum/viewtopic.php?t=3378

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Este o idee dar nu stiu cat de realizabila + ca tu in ce ai avea incredere mai multa? In fisierul luat de pe site-ul creatorului ori fisierul luat de pe rapidshare sau megacaca.com ala? Ma uit la RedJoker cum a reusit sa mute toata softpedia pe rapidshare.de si acum linkurile sunt in intregime moarte :)

Link to comment
Share on other sites

...asta cu rapidshare se face ptr. puncte...majoritatea fac asa pe mai toate siteurile...

...pe mine personal nu ma deranjeaza atata timp cat linkul ii valid...daca o sa se faca un Sharing Rst Rapid...ar fi de preferat acolo...

...cu cat mai serioasa si mai inchegata comunitatea cu atat mai puternica si mai respectata...

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

No Warez tata ;) Ras te cred ca vrei sa faci puncte dar totusi nu umple forumul de chestii inutile te rog. Ne chinuim de cateva zile sa le stergem. Pune linkul real al produsului respectiv si macar stim ca nu va fi nevoie sa stergem postul respectiv.

Link to comment
Share on other sites

nu pot hosta fisiere hack si warez :|

pai nu tre sa faci file sharingul pe acelasi hosting kre e rst ... yo am file sharingul separat , pe alt host kre il am de la evonet :| si 1 gb ajunge

le : nemessis normal ca as avea incredere mai multa sa downloadez ceva de pe site-ul oficial al produsului :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...