Jump to content
adi1234

Vand Cod/Cheat Playzeek

Recommended Posts

Link-ul care pare acelasi cu youtube?

ON:Poti sa nu te mai bagi in orice nu iti fierbe oala?Vreau sa vand aici ceva,daca esti interesat dai un PM,DACA NU DU-TE IN ALTA PARTE NU AICI SI IMI STRICA MIE VANZAREA,altceva nu mai scrie daca vrei ceva dami PM,si daca e sa ai dreptate,da ,dar nu mai posta fara sa fi sigur de ceva.

Atata ma enerveaza astia care se baga in orice doar ca vrea unu sa vanda ceva sau sa faca ceva,NU TE MAI BAGA MA DESTEPTULE.

Edit:Linkul te asigur eu ca nu pare ca acelasi de pe youtube,doar pentru ca tu vrei sa iti faci posturi,nu inseamna ca tre sa iti dau eu un raspuns,dar nu aici,du-te in alta parte ti-am mai zis.

Edited by adi1234
Link to comment
Share on other sites

Sunt interesat, dar inainte de toate, am doua nelamuriri. De ce dovada ta de plata este un email in care zici ca transferi credit, cand pe site-ul respectiv este implementat sistem de plata prin sms? In al doilea rand, de unde stiai tu unde trebuie sa transferi acel credit, pentru ca din screenshot apare ca tu ai trimis primul mesaj, apoi ai primit un singur raspuns cu informatiile de download.

Nu incerc sa-ti pun bete in roate la vanzare, sunt chiar interesat, dar daca-mi raspunzi la cele 2 intrebari.

Link to comment
Share on other sites

1. L-am adaugat pe tip pzcheat@yahoo.com, lam intrebat vreo 50 de intrebari sa vad daca e de incredere, a zis ca dupa ce trimit cei 7 euro prin order,acolo sa trimit un mail la pzcheat@yahoo.com, prin care spun numaru de la care am trimis,uitate atent la (screenshot),dupa care astept,am primit mailul cu dwl si pw,si atat a fost.

2.Tiam raspuns la 1,si pentru 2,daca vrei fac poza si la conversatia cu el,pentru mai multe detali PM.

Link to comment
Share on other sites

Daca n-aveti incredere in asta, va dau eu un cod, care are eac_module.dll care vine adaugat la voiplay, executabil + exe, are doar wall, se dezactiveaza automat la poze 100%, am jucat cu el multe meciuri, 17 gathere - 1 neagra, asa ca daca n-aveti incredere in asta, ce are cont din 2012 decembrie, va dau eu, pm me si discutam.

Ps: ofer dovezi si pe server, daca e nevoie.

Link to comment
Share on other sites

P.S: Ofer si eu dovezi pe server daca e nevoie, "care are eac_module.dll care vine adaugat la voiplay" ce legatura are voiplay aici?Voiplay il are oricine joaca pe playzeek,de cand conteaza de cand ai cont?Tu esti din mai 2012,extraordinar ar trebui sa aibe cineva incredere ? Fati topicul tau,un admin sa stearga postul lui va rog:).

Link to comment
Share on other sites

Mie insusi site-u pz-cheats.tk mi se pare un scam, din cate vad e hostat pe hi2.ro . Daca e pe hi2.ro cred ca e roman ala cu siteu, "logic" scamuri de cs doar copii de-ai nostri fac. Am vazut si engleza ta de balta "i wait to send me the cheats playzeek cheat v2". "i wait to send me the playzeek cheat v2", era de ajuns. Altceva imi pute a scam, cand transfera cineva bani altcuiva , nu apare numaru de unde au plecat banii. Si inca ceva programu ala are vreo protectie? Licenta sau ceva, ca direct link asa, era leaked de mult crede-ma.

Link to comment
Share on other sites

adi, stii macar ce face un rahat de eac_module.dll modificat?Stii ca poate schimba absolut toate functiile pentru voiplay?

Eac_module.dll "detecteaza" cu cateva sutimi inainte faca poza si dezactiveaza automat el wallul, daca n-ai o treabama macar taci,ai cont de 10 zile, eu am din 2011 martie, normal ca, conteaza si vechimea.

Hai du-te tare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...