Jump to content
HexString

Delete:!?

Recommended Posts

To be happy people :) ... votati ... si in data de 29 cand as implinii un an , va rog :) ... sa imi stergeti useru dak e mai mult da decat nU :) thanks :)

pareri , injurii si altcele se suporta pe acest topic :):))

ai fost admin aici sau ai pus mana la ridicarea RST-ului de iti acorzi atata atentie ?

daca nu iti convine nu te obliga nimeni sa stai aici , iar acest topic ce rost are ? vrei sa iti numeri fanii ( numai daca ai ).

Am votat NU ...

Link to comment
Share on other sites

Nu , cred ca ma voi retrage din acest forum din mai multe motive:

1. Nu mai e cea mai fost :) cred ca mii se pare nu mai mie si doar pe mine ma deranjeaza (ca e plin de copii nu ca eu nu as fii sau ca as avea ceva cu ei),dar acum este ceea ce se evita la inceput ... vine lumea vor sa afle cum sa sparga mailuri sau cum sa devina hackeri intr-o saptamana pe RST , si gata .... No team no work nothing (poate mi se pare doar mie va rog sa ma contraziceti), mai sunt putinte persoane care chiar mai fac ceva pe forum si acelea se simt ele ... in oricecaz respect gestul de a se retrage Icarius un gest pe care atunci nu l-am inteles.... :| ... PS : nu uitati de tutu` cum sa Hax0resti un automat de coca cola=))

2. Am lipsit cam mult nu mai cunosc/ nu ma mai cunoaste lumea

3. Oricum nu ma pot abtine de la unele comentarii pe forum si numai imi atrag ura asupra mea ..

4. Dupa cum au spus si unii useri nu ajut cu nimic forumu, ce doar ii incurc :)

5. Have Fun !!!

Era sa uit de salutari (creditz) : Zbeng, MostWanted, SpiridusuCady, Encoded, avkcteam (sau cum), Slick , Shocker, Kw3 , Death (astia 2 nu stiu ce mi-a venit cu ei), mozi si multi altii

Link to comment
Share on other sites

n-are rost mane sa te enervezi .. p bune cu atat mai putin sa pleci d p forum :| suntem aici sa invatam unu de la altu nu conteaza ca sunt persoane de 15 ani sau mai mici .aa chiar nu am mai vb de mult pe mess o sa iti dau add ca am un nou id acum ..mai intru si pe celalalt dar mai rar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...