Jump to content
TheArthist

Vlady Blog .. o parere?

Recommended Posts

Primul are o tema chiar placuta, dar e greu sa iti faci un blog de success. Mai exista cateva zeci de mii cu aceeasi tema, mai vechi ca al tau, cu mai mult continut. Mai exista cateva milioane/miliarde de bloguri personale si cititorii sunt din ce in ce mai putin din moment ce isi petrec mai tot timpul pe 9gag sau fb.

Ce vreau sa spun e ca un blog personal are sanse mici de reusita. Un blog pe o tema arzatoare... asta e o alta discutie.

Link to comment
Share on other sites

"Photos maked by me." Sublim.

N-ai nimic pe ele decat doua teme aruncate acolo default. La ce te astepti din partea noastra?

Nu inteleg de ce ai o parere asa proasta referitor la serviciile WordPress.com si Blogger, sunt servicii vechi pe care stii sigur ca te poti baza sa-ti creezi un blog oricand. Plus ca WordPress iti face reclama la fiecare articol postat pentru ca apare pe site-ul principal.

Cred ca nu ai inteles ce am zis.M-ai citeste odata ;;)

Link to comment
Share on other sites

Parere despre ce? Ca nu vad nici un post. Pe mine nu ma intereseaza tema / template-ul, poate fi si o simpla pagina cu un antet de "Content-Type: text/plain", sau o tema cu un font Courier New fara imagini, dar sa aiba posturi de calitate, ceva ce merita citit. Tu ai pus o tema peste un WordPress si deja ceri pareri. Tin sa precizez ca tema este si ea luata de pe net, deci nu stiu ce parere vrei. Ok: Felicitari echipei WordPress si Woothemes (cel care a facut tema).

Nu o lua in nume de rau, eu am zis doar parerea mea. Nu vreau sa me cert cu nimeni.

Succes cu blogul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...