Jump to content
Bateria

Contract de pentesting.

Recommended Posts

Adica e evaziune fiscala?...

atunci persoana fizica "seful" poate face un contract cu el ( persoana fizica - persoana fizica ), in care sa scrie ca e autorizat s? reprezinte proprietarii de calculatoare ?i sisteme descrise si este autorizat sa incheie acorduri. sau stai, cum e evaziune fiscala? daca el ma angajeaza perioada aia.. atunci cum angajeaza angajatii?.. explica explicit.. ca nu le prea am cu astea.. si n-am nici un prieten avocat, sau bani de a cumpara unu... mersi!

Link to comment
Share on other sites

aia cu dupa parerea mea, o sa fie in raportul de la final nu?.. ca inca nu stiu care-i treaba cu sistemu, presupunand ca nu am incercat nimic..

parte in contract

Ambele parti trebuie sa mentina acest contract confidential. Nicio informatie cu privire la prezentul contract, clauzele contractuale sau taxe contractuale, nu va fi facuta publica catre nici unei parti terte.

Informa?ii despre afacerea clientului si/sau sisteme informatice si/sau de situa?ia de securitate pe care furnizorul o ob?ine în cursul activit??ii sale, nu va fi eliberata niciunei parti terte f?r? aprobarea prealabil? în scris.

o idee cu ce clauze ar fi de pus?:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...