Jump to content
spiderx

cum as putea?

Recommended Posts

salut.....am auzit atatea metode de spargerea conturilor de mess dar am incercat cateva dar niciuna nu a mers.....era una parca cu o pagina scamm parca.....dar nu sunt prea sigur.....spuneti si voi ce alte metode mai sunt?

am incercat sa postez la ajutor dar trebuie sa am 10 posturi....eu sunt nouvenit....

Link to comment
Share on other sites

Desii epicul,liricul si dramaticul se imbina in aceasta operatiune , planul poate fi procedat urmarind actiunea victimei.Desii nu e clar specificat se poate deduce ca o parola o poti fura cel mai simplu cu vioara.

Concluzie ia o pereche de ciorapi baga`o pe cap si dute la sala de internet si sparge parolele la toti ;)

Link to comment
Share on other sites

eu nush.. ce aveti toti cui parolele de mess.. lasa-ti in pace.. au si omaeni aia dreptu la intimitate.. . da daca tot ai pus intrebarea hai sa-ti raspund.. este scam page.. si metoda cum o folosesc eu. (minciuna).. uite un exemplu care lam facut eu odata.. mi-am facut un ID rcs_rds_communication.. si am bagat in lista victima.. si am inceput sa aburesc cum ca sunt Operator de la RDS.. si trebuie sa iei programu(serveru) cu tare ca daca nu venim si iti taiem netu.. clar la luat.. AFLI IP.. si voila.. dupa parerea mea ii mult mai distractiv sa te joci cu PC-u lui decat cu ID-u lui..

Link to comment
Share on other sites

cu scam pageul nu se mai prin astia.vreau si eu niste linkuri ptr keylloger si trojani.mersi anticipat.

ador forumul asta:D

Uita-te la Programe H4ck si gasesti acolo si trojeni si keyloggere.

Foloseste si tu "Cautare" este sus de tot langa "Pagina Principala"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...