Jump to content
m1dst1k

hacher

Recommended Posts

Salut RST, sunt un membru vechi pe acest forum insa am fost inactiv. Contul meu a fost facut in anul '11 insa nu l-am folosit, eram pasionat de hacking si aveam in cap doar sa sparg id-uri de messenger ,facebook si hi5 pe vremea aceea.Am decis sa ma prezint fiind ca nu am facuto pana in momentul de fata si sunt aici de ceva timp.Cu timpul, am adunat si eu putina maturitate si experienta si am trecut peste acel nivel si deocamdata ma bucur ca v-am gasit si ca sunt aici.Aici am invatat multe lucruri si aici am primit oarecum motivatia necesara pentru a invata cat mai multe lucruri.Sper sa mai stau mult timp pe aici si sa invat cat mai multe.(asta a fost un scurt istoric)

Eu ma numesc Tony, am 17 ani (impliniti astazi) trec in clasa a 12 a fiind la un profil real ( matematica-informatica) si nu ma tem de bacul la matematica !

Salutare RST !

Edited by m1dst1k
Link to comment
Share on other sites

Aceleasi lucruri le aveam in cap si eu, si probabil si alti colegi, cand ne-am inregistrat pe RST la o varsta destul de frageda...

Imi e si rusine sa imi citesc posturile de acum 3 ani.

Nu inteleg de ce ai ales titlul acela dar oricum... sedere placuta :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...