Jump to content
elhefe12

Cumpar Nologine

Recommended Posts

Eu zic sa faci un efort si sa cumperi de aici: ipsocks.pro

O sa zici de ce ? Sunt limitat, eu vreau liste, bla bla bla...

Iti zic eu de ce, am testat de a lungul timpului toti selleri de nologine, daca tu cumperi o lista de nologine iar noi avem mai putin de 90% in baza de date, iti restitui banii inapoi ( banii pe care i-ai adaugat in contul tau pe site-ul nostru )

O sa zici ca plata pe care o acceptam noi nu este ok pentru tine, in cazul asta poti incarca wmz ( daca dai search pe forum gasesti informatiile necesare pentru a incarca ) fee-uri mici, anonim.

O sa zici ca nu ai tonomate de tip qiwi langa tine sau esti plecat din tara. nici o problema. sunt convins 100% ca daca te agiti putin o sa gasesti omul potrivit care sa faca chestia asta pentru tine.

Sfat pentru toata populatia care cumpara liste de la tot felul de dubiosi: 90% DIN NOLOGINELE PE CARE VI LE VAND ACESTIA SE GASESC IN BAZA NOASTRA DE DATE ! VOI CUMPARATI 1k LA PRETUL LA CARE NOI VINDEM 50 NOLOGINE/ZI !

Edited by Eric
Link to comment
Share on other sites

Da stiu site-ul tau..si am avut si cont pe el dar incet incet cereti bani mai multi...cu tot felu de addons...vip nologins...si alte chestii...prima oara api-ul pt nologhine era 100$ pe an ...acum cereti 100$ pe luna sa nu mai spun ca cel platit pe un an la-ti suspendat...no offense...dar nu e corect.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...