Jump to content
c0der

Lista cu toate procesele AV care intra in memorie by m3

Recommended Posts

cred ca ar trebui sa iti faci o prietena si sa faci niste scufundari pentru ca esti mult prea stresat ... replicile tale sunt mult prea acide si au un ton prea nervos ca sa ma faci sa cred ca nu dai importantza acestei discutii ... in legatura cu timpii mei de raspuns explicatzia itzi este data mai sus


nu te lua la cearta cu mine pt ca ne vom certa la infinit pt ca sunt oltean si nu dau inapoi de la discutzii.

si mai ales nu dau inapoi pentru ca esti admin si mai ai si complexe de superioritate . din pacate ii umplem hostingul lui kwe cu certuri ... daca ai chef de rafuieli vorbim pe messenger

Link to comment
Share on other sites

Vad ca intre timp te-ai mai gandit la o replica si ti-ai inchipuit ca ar trebui sa o cunosc. Parerea despre tine mi-am format-o cititind nenumaratele tale posturi elocvente dar chiar te rog sa incerci sa mi-o schimbi insa iti garantez ca cearta asta nu va dura la infinit din simplul motiv ca ma plictisesc destul de repede, mai ales de subiectele de minima importanta :)

Link to comment
Share on other sites

asta explica multe :


conversatzie pe mess cu cineva care va cunoaste mai bine ca mine:

*****: slick e prieten bun cu vladii
*****: vladii e un !_30 - in miniatura
*****: cu 2 fetze nesimtit
*****: parshiv si alte vrajeli

o parere construita pe baza unor conversatzii pe un forum este menita eshecului ! retzine asta tinere .

discutzie incheiata ... sa vii sa te certzi cu mine din motive proprii nu ca ma iau de curvele tale .

a da si o ultima remarca ... daca totzi ar fi ca tine (zici ca ai un batz infipt in cur) ar ajunge forumu plictisitor ca hackpedia ! comunistule !

Link to comment
Share on other sites

1. Interesanta conversatia pe messenger si nu stiu de ce, dar ma gandesc ca ***** este HexString ! In fine, nu-l acuz, nu ma intereseaza persoana lui, dar acum cateva zile mi-a dat PM sa ii fac un cont de AOL si ca ma roaga frumos ! In fine, daca nu este el, scuze HexString ! Daca este el, vorbeste mai departe, nu ma pasa !!!

2. Flama ! Daca SlicK e prieten bun cu mine care este problema ? De ce il introduci pe el in rafuielile noastre personale ? Vrei sa iti spun ceva ? Nu pot sa te sufar, pentru ca esti un nesimtit ! Ai uitat cand vorbeam cu mozi pe mess (iar el iti dadea tie copy -> paste la log) si apoi mi-ai dat add, iar prima propozitie care mi-ai zis-o a fost:


Magenyko Draci: fmm de vierme de copil

Si asta doar pentru ca ii ziceam lui mozi de vulnerabilitatea din nasa.gov (care nu o luasem de la bug_reports), iar mozi ma intreba daca am vreun program care scoata negreala de pe scris (adica in zona in care ai dat cu negru ca se acoperi linkul).

In alta ordine de idei [ca tot e momentul adevarului], cu greu m-am abtinut sa nu zic ceva cand deschideai 100 de topicuri cu Nemessis e Gay, kw3rln e ungur si toate cele ! Parca eram un forum de Securitate IT, dar treaba cu GAYu' a degenerat rau de tot. Spui ca esti maghiarofob ! De ce ? Esti cumva rasist ? Xenofob ? Un viitor demagog ?

Acum sa nu ma iei ca replica este slaba sau ca timpul de reactie este si mai slab, pentru ca asta e o replica nesimtita care nu denota altceva decat lipsa bunului simt ! In acest post cred ca am zis tot ce trebuia sa zic !

Nu mai zi nimic ca oricum nu iti mai raspund, prefer sa ignore prostia decat sa ma bag in rahat singur. Si inca ceva.. nici nu te compari cu SlicK ! Ce stii, php ? :lol:

P.S. Opa, a intrat si !_30 in discutie, interesant ca ma comparati cu el !

Bafta si toate cele bune,

Vlad ! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Si uite cum adevaratul flama iese la suprafata. Pana la urma tot nu ai mai reusit sa legi 2 fraze fara sa folosesti injuraturi, ti s-a terminat vocabularul sau te-ai enervat prea rau? :)

M-am luat de tine pentru ca rabdarea mea a ajuns la capat,offtopicurile s-au inmultit si deja deveneai deranjant iar singurul motiv pentru care nu ti-am dat ban este ca tu erai singurul mascarici care impiedica forumul sa devina plictisitor.

Vad ca te-ai si interesat de mine, cumva gay'ul ascuns in tine incepe sa se manifeste? sau esti doar curios? dar cine se ascunde sub stelutele alea? poti sa-i transmiti ca daca are ceva de adaugat topicul e inca deschis.

In plus nuu cred ca un homofob rasist ma poate numi pe mine comunist.

Link to comment
Share on other sites

alo ... xenofob da ! doar cu ungurii . homofob da ! in totalitate ... din cate stiu eu rasismul are o cu totul alta definitzie ... va rog documentatzi'va inainte sa intratzi in discutzii ... oricum mai bine xenofob si homofob decat vaginofob precum voi . slick draga ... din cate stiu eu nu exista limita de posturi la off-topic si nici contzinutul acestora nu trebuie sa fie foarte relevant deoarece este OFF-TOPIC ! si de treaba cu gay si ungur ... de cand glumele mele cu kwerln si nemessis sunt problemele voastre ... slick ziceai ca nu iti prezint un mare interes ... acum zici ca esti stresat de posturile mele ceea ce dovedeshte ca le urmaresti si le citesti. nu mi'ai dat ban ca ce ? nu mi'ai dat ban pentru ca nu ai UN MOTIV SOLID SA IMI DAI BAN ! suntetzi ca o haita de catzei care doar latra si nu mushca ... si inca ceva legat de posturile mele ... decat sa postez vulnuri sau exploituri sau programe de rahat zilnic precum facetzi voi prefer sa postez o data la o luna sau chiar la doua ceva care este chiar interesant.

acum va rog latratzi in continuare si eu am sa ma prefac ca imi pasa !

Link to comment
Share on other sites

Mea culpa cu rasismul, dar unde ai gasit tu "maghiarofob" si "vaginofob" in limba romana?

Observatia mea despre "gay'ul ascuns in tine" nu are absolut nici o legatura cu glumele voastre, e doar o aluzie la faptul ca majoritatea persoanelor homofobe ascund o afinitate fata de persoanele de acelasi sex :P

Am ipresia ca tu esti cam "off-topic" fata de ce scriu eu, nu m-am referit la numarul de posturi pe care le-ai facut la sectiunea OFF-TOPIC, ci la numarul de off-topicuri pe care le-ai facut la celelalte sectiuni, sper ca aceasta explicatie sa nu fie greu de inteles pentru tine.Cand vorbesti la persoana a treia cu "va rog", "sunteti" etc, te referi cu respect la persoana mea? sau in general la toti userii forumului in afara te tine. Observ ca pana acum chiar tu esti cel care latra degeaba si deja te-ai cam enervat :) din partea mea poti sa te prefaci in continuare ca nu-ti pasa si totusi sa reusesti sa-ti aduci aminte cate ceva la fiecare 5 minute ca sa mai faci un post inutil, Peace

Link to comment
Share on other sites

pardon ? ai zis ceva ? tot ce am vazut eu postat e :



Ham Ham Ham ! Ham Ham Ham ! Ham Ham Ham !
sunt stresat ca vladiii nu presteaza bine in pat !
Ham Ham Ham ! Ham Ham Ham ! Ham Ham Ham !
sufar de superioritate !
Ham Ham Ham ! Ham Ham Ham ! Ham Ham Ham !
continui discutzia pentru ca mi'e jena sa nu ma fac de ras ca doar sunt admin !
Ham Ham Ham ! Ham Ham Ham ! Ham Ham Ham !

cand mai ai ceva de zis la adresa mea te rog ia'ti degetul aratator si fa cu el ceea ce trebuia sa faci si cu posturile tale de calitate !

Link to comment
Share on other sites

Ai ramas cumva fara inspiratie? Totusi inteligenta si maturitatea de care dai dovada ma intimideaza. Wow, aluzii la homosexualitate, ce surpriza din partea ta dar totusi nu am inteles ce ai vrut sa spui cu degetul ala, probabil are un rol mare in viata ta si a trebuit sa-l incluzi si pe el, sau poate l-ai lasat pe HexString sa-ti scrie rspunsul asta. Una peste alta m-ai dezamagit, credeam ca mi-am gasit adversar...

Link to comment
Share on other sites

am zis sa trec pe un ton mai vesel cum mi'a fost cerut in pm de oameni care ma apreciaza ... oricum cel care a dezamagit esti tu ... cel mai urat intr'o discutzie e sa te contrazici ... citeste posturile tale de la primul la ultimul si vei vedea cat de incoerent ai fost ... cel mai evident a fost :

timpul meu de reactie este direct proportional cu atentia acordata[/code

[code]credeam ca mi-am gasit adversar...

pai ori esti interesat ori nu ? ...

iti spun eu ce esti in acest moment ... penibil si lamentabil

incearca sa retzii ce ai scris si mai latra putzin because like McDonald's

"I'm lovin' it"

Link to comment
Share on other sites

Asta s-a intamplat pentru ca interesul mea a evoluat, initial credeam ca nu are rost sa ma cert cu tine, apoi ai scos cateva fraze cat de cat inteligente si m-am gandit: hopa stai asa ca e mai mult de capu lui flama decat "gay","ungur" si "flame"... acum vad ca ai trecut iarasi la fraze fara inteles, pacat. oricum .."penibil si lamentabil"... ramane de vazut :))

Link to comment
Share on other sites

sa zicem ca am un inceput de dubla personalitate ... si nu prea imi place foarte mult sa imi dezvalui si latura ceva mai "cultivata" ... ash prefera sa raman cunoscut drept citez "clovnul forumului" pentru lumea careia nu am nici un interes sa ii prezint adevarata mea fatza. eu imi cunosc foarte bine limitele si aptitudinile si imi e indeajuns sa le cunosc doar eu nu trebuie sa ma laud cu ele pe forumuri .

Asta a fost ultima fraza cu urme de inteligentza in ea ... de acum incolo te certzi cu "clovnul" .

limp dick !

Link to comment
Share on other sites

pace ? asha repede ? ce slab esti ? nu ma mai cert cu tine niciodata ca cedezi repede ... in locul tau stergeam postul si apoi ziceam ca l'a shters kwe ca sa nu ma dau batut

oricum mersi de fun nu m'am mai distrat asa de mult felicitari pt impacare stiam eu ca e legata de sex frustrarea ta !

Citez "Slick" :

Pace

Link to comment
Share on other sites

Frustrarea nu era legata de sex ma ca numai de sex nu am avut eu chef azi

Stii si tu vorba aia: cel mai destept cedeaza primul :) da m-am distrat si eu. Daca vrei tu ne mai certam :P dar sa ne gasim un motiv mai solid ca pe asta l-am epuizat. Oricum se facea tarziu si nu iti lasam satisfactia sa ai tu ultimul post pana maine :P

PS: Corectie am spus "Peace" ceea ce lasa loc de interpretari ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Cum de nu am vazut cearta asta pana acum? vladii fazele cu gay si unguri le facem pentru ca ne permitem astfel de glume intre noi asa ca nu necesita interventia nimanui. Atat Slick cat si flama au adus mereu o contributie importanta acestui site si eu personal ii consider prieteni. In privinta acestei discutii am ramas si eu uimit si nu inteleg cum a degenerat totul in halul asta. Chiar nu observasem ce s-a mai scris aici ca va stergeam posturile instantaneu la toti. Sper ca v-ati rezolvat problemele si totul va decurge normal de acum inainte.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...