Jump to content
ringo95

Stie cnv?

Recommended Posts

Verific, am prieten la politie, un nume e destul sa il aflu.

Apoi ma asigur.

Am deja o pista.

Da vreau sa-l achit , sigur e un skiny 60-70 kile care sta pe pc.

Ce mi-a facut?

Mi-a dat mute pe nedrept, sustinand ca nu poate face nimic.

Pun pariu ca exista 100 de posibilitati cand stam fata in fata.

Edited by ringo95
Link to comment
Share on other sites

Verific, am prieten la politie, un nume e destul sa il aflu.

Apoi ma asigur.

Am deja o pista.

Da vreau sa-l achit , sigur e un skiny 60-70 kile care sta pe pc.

Mi-a dat mute pe nedrept, sustinand ca nu poate face nimic.

Pun pariu ca exista 100 de posibilitati cand stam fata in fata.

Baga-i mortu-n casa, mai dai in pula mea ca numai figuri pe capul lor, toti parazitii aia din staful filelist.

Link to comment
Share on other sites

Cu prima ocazie, ii bag carne in frigider, nu ma intereseaza cu cine e, ce face, am 4 insi ce ii iau cu mine, totu se face calculat.

Vreau sa ma asigur ca pista e corecta.

Momentan cunosc 3 persoane din staff , care sunt din constanta, unu lucreaza la Altex , una si unul sunt studenti (gen gay cu freze ridicate si fente in cap)

Pot sa negociez pt orice infromatie....

Link to comment
Share on other sites

Cu prima ocazie, ii bag carne in frigider, nu ma intereseaza cu cine e, ce face, am 4 insi ce ii iau cu mine, totu se face calculat.

Vreau sa ma asigur ca pista e corecta.

Momentan cunosc 3 persoane din staff , care sunt din constanta, unu lucreaza la Altex , una si unul sunt studenti (gen gay cu freze ridicate si fente in cap)

Pot sa negociez pt orice infromatie....

Bun, l-ai intalnit, pac direct una in barbie/pateu si l-ai executat. Fara buna ziua ca nu suntem la restaurant.

Link to comment
Share on other sites

Scuzati-ma de offtopic, dar cati 12 ani ai ringo ?

Ajungi sa-l cauti pe unu sa il "bati" ca ai luat mute, serios? Sa inteleg ca ai incercat flood pe filelist si nu ti-a iesit, asa ca vrei sa-i dai o "lectie" fata-n fata, nu-i asa?

Pe cat punem pariu ca ai facut postul asta din plictiseala maxima si daca ar fi sa-l intalnesti IRL ai trece strada pe partea cealalta de frica sa nu tipe mai tare la tine?

Link to comment
Share on other sites

"Sa inteleg ca ai incercat flood pe filelist si nu ti-a iesit, asa ca vrei sa-i dai o "lectie" fata-n fata, nu-i asa?"

Nu nu am incercat, nu decurg la asa ceva.

"Pe cat punem pariu ca ai facut postul asta din plictiseala maxima si daca ar fi sa-l intalnesti IRL ai trece strada pe partea cealalta de frica sa nu tipe mai tare la tine? "

Sa crezi tu.

Ce te face sa crezi ca am 12 ani?

Link to comment
Share on other sites

Scuzati-ma de offtopic, dar cati 12 ani ai ringo ?

Ajungi sa-l cauti pe unu sa il "bati" ca ai luat mute, serios? Sa inteleg ca ai incercat flood pe filelist si nu ti-a iesit, asa ca vrei sa-i dai o "lectie" fata-n fata, nu-i asa?

Pe cat punem pariu ca ai facut postul asta din plictiseala maxima si daca ar fi sa-l intalnesti IRL ai trece strada pe partea cealalta de frica sa nu tipe mai tare la tine?

Scuzati-ma de offtopic, dar tu cine /$*/& mea esti? Omu' are o problema si vrea sa si-o rezolve. Du-te si canta la alta masa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...