Jump to content
amprenta

Noua suita Bitdefender 2008

Recommended Posts

La începutul lunii septembrie 2007, tehnologiile antivirus/antispyware BitDefender au avut o ratã de detecþie de 99.51% în cadrul unei testãri împotriva a circa 1 milion de ameninþãri informatice.

Analiza a fost realizatã de cãtre organizaþia mondialã de testare a aplicaþiilor de securitate IT, AV-Test.org din Germania (www.av-test.org).

Rezultatul a plasat BitDefender în fruntea furnizorilor mondiali de tehnologii proprietare antimalware, demonstrând capabilitãþile tehnologiei de detecþie proactivã B-HAVE, dezvoltatã de producãorul român.

Testul a mãsurat capacitãþile a 29 soluþii de securitate cu motoare unice sau multiple de scanare (în general, aceste produse utilizeazã motoare de scanare licenþiate de alþi producãtori), precum ºi abilitãþile acestora de a detecta aproape un milion de diferite tipuri de atacuri informatice, folosind semnãturi actualizate la zi.

 [url]http://www.bitdefender.ro/site/Downloads/[/url] 

test

Sursa : bitdefender.ro

Link to comment
Share on other sites

Oricum tot degeaba is.. :o ,tot in frunte o sa ramana Kaspersky,nod32 si etc,din motiv-ul pietei straine zic eu care e mult mai influenta ca piata romaneasca.Aveam si eu pe un id un prieten de pe xhost ce lucra la Bit..au oameni foarte talentati,dar piata de comert strica tot(piata romaneasca).

Cel mai bun antivirus:nici unu

Adica pe jafu asta ce is eu acuma...nu ma mai pun sa bag si antivirus ca ia foc :lol:

//Parerea mea

Link to comment
Share on other sites

mi-a dat cineva un key de bitdefender, ca el lucreaza acolo si folosesc antivirusul.

stie sa se uite in pachete si despacheteaza frumos continutul, identifica cookie swapping intre client si server, identifica multe.

problema e ca te intreaba mult prea multe :)

inca il folosesc. e in teste

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...