Jump to content
kaka

balul bobocilor !!!

Recommended Posts

Ce ma sa agati fete si astea la bal?aaaaa pai e usor ma iti faci freza nike-=uri si astea si iese comb....trb sa ai tupeu....hai sati spun o poveste la scoala cum am agatat yo o fata.....

Prima zi : Ma duc si ii spun tu esti ma?rade la mn....

A doua zi:O intreb ce faci draga....

A treia zi :Vine unala mine sai platesc o carte ea langa mine....cartea costa 12 lei si eu ii dau 20 lei dar ii iau peste o ora si cik pastreaza restu :))

A patra zi :Ma duc o iau de gat si o gadil ( eu nestiind ca nu suporta)

A cincea zi:Trec pe langa ea si nu o bag in seama si ma loveste ;) si rad la ea...

A saptea zi:Ma duc la ea o iau de gat dar nu cu totul si cand ma vede fericita si o pup pe obraji...

A opta zi:Ma duc o iau pe la spate si se intoarce si ii zic chiar nu ma lasi sa te pup?ba da bine....

A noua zii : maine :)) dar am luato in brate si astea de nustiu cate ori cand o vad o fac sa rada e simplu ma dreq....si prezentarea nu trb sa ai mare prezentare....daca sti sa vorbesti si dastea ii mai zici si ca esti frumoasa....merge....acuma sa vad si parerea celorlalti si poate aveti si voi povesti dastea...

Link to comment
Share on other sites

care ma poate ajuta cu o prezentare pt o fata...cat mai traznita ...astept posturile voastre... ms

n-ai tupeu? bea cateva beri inainte

n-ai ce spune pe gura? bea cateva beri

nu sti cum sa te imbraci? ia mai traje cateva beri

ii grasa fata siti place de ea? apuca de vodka ... serios

Link to comment
Share on other sites

idei sunt multe ,

de exemplu ce am facut eu anu trecut pt liceu la mine:

am inchiriat un videoproiector, am filmat "linistea dinaintea furtunii" sa zic asa

adica ziua in care trebuia sa urce pe scena

am adaugat cateva efecte filmarii ca sa para mai pompoasa :P (nu mai zic si ce efecte ca ma intind prea mult si mi-e lene sa tastez, pui si tu imaginatia la contribuite)

ce am filmat?

Deci scriu acum ca si cum ar fii scenariu :D

Ma trezesc ma uit la ceas , imi zic aoleuuuuu uitasem astazi am BALUL!! OMG

Ma imbrac repede ( ma impiedic, caut disperata fusta bla bla )

O iau la fuga spre locatia in care se desfasoara Balul ( in timpul asta ma mai fardez, ma mai aranjez )

ajung pe scarile cladirii in care se desfasoara Balul, ma indrept spre usa!

cam asta sa fie scenariul ( acum tu poti sa dezvolti mult mai mult, eu dar am oferit o idee)

Bag un Intro din ala frumos gen "Numaratoare inversa" pe videoproiector asta inainte sa inceapa filmarea sau chiar si la sfarsit , o melodie pe fundal

sunt multe ideii , Imaginatie sa ai!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...