Jump to content
darkking

ahhh, aaahhh...am revenit

Recommended Posts

salutare, la cei care isi mai aduc aminte de mine si la cei noi. am revenit, nu stiu exact cat de lunga va fi perioada de data aceasta, totul depinde de servici/timp liber/womens si cam asta e.

pentru cei care nu ma stiu, lasati-ma sa ma prezint:

darkking, 27 ani, programtor & gpx designer, locatie : actualmente Romania, si cam atat de spus, restul il veti afla cu timpul :)

Link to comment
Share on other sites

RST ADSENSE ar trebuii invatat sa si salute :))) inafara de reclamele imbecile pe care le baga ca sa se imbogateasca si sa isi faca bani de bautura kw3 si Nemessis

aren't we a little paranoid/gealous !

Link to comment
Share on other sites

RST ADSENSE ar trebuii invatat sa si salute :))) inafara de reclamele imbecile pe care le baga ca sa se imbogateasca si sa isi faca bani de bautura kw3 si Nemessis ...oricum bine ai venit:P

nush cum sa-ti zic da nus nustiu ce bani.. mai mult is sa platim si hostingul si ceva asa de tigari ca sa avem timp sa facem versiunea pe engleza..

wb darkking ... nice to see ya

bre tu erai de-a casei nu?

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am revenit dupa o perioada mai lunaga de timp, imi pare rau ca n-am mai fost activ, sper ca voi fi primit in aceasta comunitate! Ma cheama Stefan, am 18 ani, sunt din Bucuresti, stiu putina programare in C++, HTML, mai lucrez cu Photoshop-ul, 3D Max, si un pic de Flash!

PS: Rog frumos un moderator sa mute acest topic intr-un thread separat, n-am observat ca am postat aici, imi cer scuze!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...