Jump to content
Spy_bit

Pt Nemessis

Recommended Posts

sal

forumu nu mai e asa cum a mai fost mai demult cand lumea se ajuta intere ei daca aveau vreo problema

si cand kw3rln isi zicea parerea despre orice problema

Vad ca u nu esti cam bun admin daca eu am cerut ajutorul pt imprimanta si pt calculator am cerut pt ca sa vad ce zice lumea de pe aici si cum pot ca sa rezolv

u ai inchis ca teai gandit numai la tine

Ps:Nu ii de tine

BB all ma las ms pt cei ce miau raspuns la problemele pe care am avut

take care all dar asa nu mai merge

http://rstcenter.com/forum/imprimanta-t9285.rst

http://rstcenter.com/forum/ajutor-t9273.rst

astea sunt problema

Close pls

Link to comment
Share on other sites

incerc sa-ti explic cum vad eu situatia.

acesta este in principiu un forum de securitate. spun in principiu, pentru ca asta doreste sa fie. fiecare bucatica de cod scrisa doreste sa fie parte dintr-un bun forum de securitate.

oamenii mai incearca sa-si rezolve si problemele care sunt mai departate de securitate. de ce ? pentru ca in al doilea rand acest forum reprezinta o comunitate. si daca tot vizitezi acest site zilnic (asa cum fac eu si fac multi) ai putea sa intrebi si alte lucruri.

nemessis este putin frustrat pentru ca si el simte dorinta codului de a fi un forum de securitate. si cum sectiunea de off-topic este cea mai voluminoasa, simte o mica durere in inima.

din cate am observat a fost putin mai inactiv in ultimult timp, asta inseamna ca a incercat sa lase lucrurile sa mearga de la sine. din pacate lucrurile au mers din ce in ce mai rau. off-topicul (the forum's arch nemesis) creste si creste. parca din ce in ce mai multi adepti cad in mrejele lui murdare.

nemessis, cand mai vine pe forum incearca sa mai inchida cateva thread-uri care nu isi au rostul, sau sunt mai departate de destinul forumului. din pacate, de data aceasta thread-urile tale au fost inchise de nemessis, sau de un alt user cu aceste drepturi.

acum pe de-o parte am putea spune ca este nedreapta actiunea. pentru ca mult mai multe thread-uri puteau fi inchise. din pacate adminii/moderatorii mai au momente de inactivitate. viata adevarata este o parte importanta a vietii pe internet. este explicabil si de inteles.

acum ce incerc sa spun e ca nu ar trebui sa te superi. incearca sa intelegi dorinta forumului, sa reusesti sa vezi destinul lui si daca se poate sa va uniti destinurile in frumoasa aventura din lumea securitatii.

opreste-te o clipa. gandeste-te.

oare acest forum vrea off-topic ?

oare vrea securitate ?

ce l-ar face fericit ?

Link to comment
Share on other sites

pai man nu ai inteles care e problema mea

ca el a inchis topicu cat timp oameni imi dadeau idei cum sa rezolv problema

( nusth ce o avut in cap cand la inchis )

Si acuma u la ce te astepti prin tot ce ai scris mai sus ca e "De securitate"

oricum nu mai e asa ca si mai demult si ca am fost inactiv nu e asa numai ca eu nu postez asa numai ca sa am cat mai multe

eiu mam uitat la tutoriale etc si am vazut cam ce si cum e si la sectiunea ajutor mam uitat si documentat etc

Si oricum am postat la Ajutor unde cica ar trebui sa ajuti pe alti daca sti cum

""

opreste-te o clipa. gandeste-te.

oare acest forum vrea off-topic ?

oare vrea securitate ?

ce l-ar face fericit ?

""

La ce teai referit

si la sfarsit am scris Close adik ma asteptam d la el sa zica ceva nu si de la alti dar daca acuma ai intrat si u in vb e bine si asa ca macar tiai zis si u parerea

Done

Link to comment
Share on other sites

nici nu folosesc mircu daca am intrat de 2 -3 ori pe e e mult si in legatura cu messenger nu am nici un id de la nimeni

Am postat la ajutor ca uitate si tu

ca nu sunt de securitate toate si am crezut ca o sa ma ajute si pe mine cineva si mai documenteazate si tu din cand in cand inainte sa postezi

xZu sa nu crezi ca am ceva cu tine omu dar uitate mai atent la tot ce e la sectiunea Ajutor si o sa vezi la ce mam referit

Si daca e asa cum ziceti voi trebuia sa inchideti toate topicurile care nu sunt la subiect etc nu acuma sa va treziti ca nu e bine asa

Si eu nu mam certat cu adminu si daca imi da Ban ce exsista proxy si tot vad ce ma intereseaza :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...