Jump to content
lns

Echipa pentru startup

Recommended Posts

Salutare tuturor,

De ceva vreme lucrez la business planul si alte lucruri necesare pentru lansarea unui startup in vederea obtineri unei investitii.

Startupul este adresat mediului enterprise, tinta fiind Europa. Este un proiect destul de complex, concurenta este mica si are solutii invechite si preturi mari.

Am facut o analiza concreta despre ce ofera acestia, ce pot oferi eu in plus si la ce pret, asta facand parte din plan, am pus pe hartie solutii si functii foarte utile pentru acest proiect.

Acum sunt in cautarea de colegi care vor sa faca parte din acest startup...

De ce scriu aici despre asta? Pentru ca aici sunt sigur ca gasesc (sper) webdesigneri, programatori si oameni cunoscatori de electronica (pentru a dezvolta un mic dispozitiv bazat pe Arduino sau Raspberry Pi).

Asadar, am nevoie de webdesigneri, programatori web si electronisti (2 la numar) cu cunostinte avansate in domeniu care vor sa faca parte din acest proiect.

Locatia si baza proiectului nu va fi pusa in Romania, insa va urma si un birou in Romania (si alte tari in viitor daca totul decurge conform planului).

Asadar, daca vrea cineva sa faca parte din acest proiect astept mesaj privat, de asemenea, mai multe detalii tot via PM.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...