Jump to content
sToCkEr

Help!

Recommended Posts

de ceva vreme :( anumite persoane .... incearca sa imi sparga id`ul de messenger au incercat mai multe metode dar din fericire pt mine nu au dat roade si metoda spus de catre nemessis :) dar m`am prins la timp :) si mi`am batut putin joc de ei :) dar imi este frica sa nu reuseasca intr`un final sa o sparka :| cine ma poate ajuta si pe mine ... sa imi spuna cum pot face sa nu reuseasca acest lucru :D ms anticipat :D:P P.S s0z daca am postat unde nu trebuia :( sunt nou pe aici asa ca nu intrati tare in me :(:-S 10x:(

Link to comment
Share on other sites

Nu prea are legatura cu programarea, dar de asta se vor ocupa moderatorii (intr-un fel sau altul :) ).

In fine ... o idee ar fi sa nu accepti fisiere de la nimeni, oricat de multa incredere ai avea in ea si ca atunci cand intri pe mail sa nu fie nicio adresa "neoficiala" (care sa fie necunoscuta ) deschisa in browser.

Oricum, termenul de secured e chiar si in acest caz doar relativ. Sunt sigur ca nu o sa te poti abtine la infinit, si mai sunt zeci de posibilitati prin care iti poti lua teapa.

Link to comment
Share on other sites

de ceva vreme :( anumite persoane .... incearca sa imi sparga id`ul de messenger au incercat mai multe metode dar din fericire pt mine nu au dat roade si metoda spus de catre nemessis :) dar m`am prins la timp :) si mi`am batut putin joc de ei :) dar imi este frica sa nu reuseasca intr`un final sa o sparka :| cine ma poate ajuta si pe mine ... sa imi spuna cum pot face sa nu reuseasca acest lucru :D ms anticipat :D:P P.S s0z daca am postat unde nu trebuia :( sunt nou pe aici asa ca nu intrati tare in me :(:-S 10x:(

cel mai bine ar fi sati mai faci un id de rezerva si sa-ti pui o parola greu de aflat cu diacritice,si diferite combinatii de litere si cifre

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...