Jump to content
Amidamarul

Nvidia sau ATi Radeon

Recommended Posts

sal spunetim isi mie daca placa vido asus EN8600GT MAGIC HTP 512M e buna pt jcourile ce le noi cum ar fi conflict denied ops si timeshift si altele care au aparut noi.si inca vreu sa stiu eu de ce merg greu jocurile performante si in reluare am urmatoarea configuratie: placa de baza P4m900 micro 775, memorie 1024 mb. procesor dual core intel de 2.66 ghz, hard disck 250 gb,placa video ati radeon x1550 ,sunet integrat ,retea integrata :)

Link to comment
Share on other sites

sal phreak l-am laot de al selgros am dat 9 miliaone ma fraerit cumneatu meu si merge prost la unele jocuri cum ar fi conflict denied ops si nu stiu ce sa mai fac acuma as vrrea sa schimb placa video si dupaia ramul. ce zici de palaca asta EN8600GT MAGIC HTP 512M de la sus o fi buna sau nu sau e mai buan cea de la leadtek.pt contact uite emailul meu taolen_200@yahoo.coms idul de yahoo taolen_200 :)

Link to comment
Share on other sites

la 9 milioane tu vrei sa joci jocuri care dabea au aparut... vezi ca daca deschizi carcasa pierzi garantia. Trebuie sa te duci/ trimiti calculatorul la firma respectiva am impresia . Depinde unde-si are sediul . Nu ma pricep la hardware sa dau sfaturi , decat d-alea generale precum ar fi sa NU CUMPARATI DE LA SELGROS METRO REAL CALCULATOARE !! :|

Link to comment
Share on other sites

sal spunetim isi mie daca placa vido asus EN8600GT MAGIC HTP 512M e buna pt jcourile ce le noi cum ar fi conflict denied ops si timeshift si altele care au aparut noi.si inca vreu sa stiu eu de ce merg greu jocurile performante si in reluare am urmatoarea configuratie: placa de baza P4m900 micro 775, memorie 1024 mb. procesor dual core intel de 2.66 ghz, hard disck 250 gb,placa video ati radeon x1550 ,sunet integrat ,retea integrata :)

despre placa video eu zic ca asus EN8600GT MAGIC HTP 512M isi face treaba, iar daca pe viitor vrei sa iti schimbi si ram`ul opteaza pentru 2 placute de 1gb ddr2 KINGMAX / GEIL puse in dual channel

Link to comment
Share on other sites

sal spunetim isi mie daca placa vido asus EN8600GT MAGIC HTP 512M e buna pt jcourile ce le noi cum ar fi conflict denied ops si timeshift si altele care au aparut noi.si inca vreu sa stiu eu de ce merg greu jocurile performante si in reluare am urmatoarea configuratie: placa de baza P4m900 micro 775, memorie 1024 mb. procesor dual core intel de 2.66 ghz, hard disck 250 gb,placa video ati radeon x1550 ,sunet integrat ,retea integrata :)

despre placa video eu zic ca asus EN8600GT MAGIC HTP 512M isi face treaba, iar daca pe viitor vrei sa iti schimbi si ram`ul opteaza pentru 2 placute de 1gb ddr2 KINGMAX / GEIL puse in dual channel

Depinde la ce foloseste placa video.Nu cred ca o sa mearga jocuri care au aparut recent la o calitate prea mare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...