Jump to content
Nyhm

HELP ME PLZ

Recommended Posts

am vazut de curand la un baiat,un program pentru telefon,de localiza apelurile primite,dar nu localiza la o distanta foarte mare,maxim vreo 3-4 cartiere distanta,avea unul si pentru calculator,dar nu mergea foarte bine,n-a vrut sa imi dea programul sau numele lui,daca stie cineva macar unul din cele doua programe,va rog dati post raman dator :D:D:):)

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca ai sanse... prog nu sunt facute publice... nu poti face tracing de pe telefonul mobil decat daca ai neamuri la FBI/CIA. ar putea totusi sa ii intre in telefon si in cazul in care modelul respectiv e dotat cu GPS sa acceseze modulul GPS si sa vada unde e... dar... nu cred ca e vb de asta aici.

in principiu e posibil sa se afle unde este un anumit user in timp ce vb la telefonul mobil prin aflarea celulei de la care primeste semnal, dar repet, nu sunt facute publice programele astea... cu atat mai mult, nu cred ca pot fi utilizate de pe un telefon mobil.

(astea sunt informatii din ce stiu eu, nu au valoare de adevar ultim, daca gasiti ceva, va rog sa ma contraziceti. no offence!)

succes! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...