Jump to content
alybaba12br

Curiositate pt 2016

Recommended Posts

Hi everybody!!! Prima oara cnd postez pe acest site,destul de util daca ai habar un pic about this ''underground" world,felicitari admin... Am nevoie de pareri si poate s voua o sa vi se para interesanta ideia daca e noua si nu va ajuns deja la urechi. Facebook anu care vine va lansa un satelit pt a oferi acoperire internet unor zone unde nu exista inca asa ceva,si pt a functiona bne va sustine doar site-uri "usoare" fara prea multe complicatii si scripturi.in mintea mea se creeaza o ideie gen fata mare in fatza faptului implinit cu cu®u in sus. Ideie e cu ce potzi sa incepi acolo unde se pun bazele unor noi oportuniti online.ceva gen cum eram noi prin 1998 cu internetu,ne intelegeam cu el perfect.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

... fatza ...
... potzi ...

Omule si eu sunt retard la romana dar nu pot sa te iau in serios cu asa ceva. De ce "complicatii" si nu "complicatzii"? sau de ce "oportunitati" si nu "oportunitatzi"? Daca tot incepi un lucru atunci tine-te de el.

Oricum nu prea inteleg FB. Am cont dar nu prea inteleg ce atata bataie de cap si de ce se omoara toata lumea pentru ce se intampla FB.

Toata ziua "De ce mi-ai dat like?", "De ce nu mi-ai dat like?", "De ce nu ti-ai schimbat statusul?". Pentru mine este doar amuzament. Adica --> link

Poate ca este mai bine la aia fara internet. Asta daca internetul pe care il va oferii FB se aplica doar pentru FB si partenerii (adica alte siteuri de socializare).

EDIT: Si chiar nu vad ce treaba are asta cu programarea :-/

Edited by S.L.C
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...