Jump to content
Guest Nemessis

[RST] Anunt important pentru userii RST

Recommended Posts

Guest Nemessis

Nu stau zilnic sa sterg posturile puse unde nu trebuie. Daca cineva e atat de imbecil incat sa nu isi dea seama ca daca are nevoie de ajutor trebuie sa posteze in categoria ajutor, nu are ce cauta pe acest forum. Cititi regulamentul, postati unde trebuie si cu un titlu sugestiv. Cum veti posta intr-o categorie gresita si cu un titlu de genul "help me", "ajutati-ma" etc, veti primi ban pe user si ip fara niciun avertisment.

La cererile de tipul "vreau si eu parola la id-ul cutare" sau "vreau si eu program de spart site-uri", se va raspunde prin ban.

Criticile la adresa cuiva de pe forum venite din partea unor useri care nu au aratat nimic de cand au cont pe RST se vor solda cu ban. Terminati cu chestiile astea de superioritate ca nu impresionati pe nimeni. Doar stafful RST are dreptul sa dea banuri si avertismente.

Daca observati o incalcare a regulamentului va rog sa imi dati mesaj privat si voi lua masuri.

-------

Nu incepeti acum sa dati reply-uri doar de dragul de a mai adauga niste posturi la contul vostru. Daca aveti ceva util de spus, puteti spune, daca vreti doar sa aprobati ce am zis, abtineti-va pentru ca deja stiu ca am dreptate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...