Jump to content
loki

Proiect server side javascript

Recommended Posts

Nu pot intra prea mult in amanunte. Lucrez cu un strain (de fapt strainul m-a preluat pentru o treaba simpluta, de grafica). Din cat am inteles este vorba despre un proiect destul de mare. Eu lucrez la grafica, altcineva lucreaza la program, partea de interactiune cu userul.

Dupa o pauza destul de lunga (probleme fiecare) am reluat proiectul si am aflat ca tipul cauta pe cineva sa construiasca partea de server sa tina aplicatia.

Cerinte:

- javascript

- engleza destul pt comunicare

- nu stiu in ce se face softul de server (clientul e javascript)

M-am gandit sa il ajut si sa apelez aici. As prefera persoane doxa in javascript, e obrazul meu cand o sa vorbesc cu el, chiar as prefera persoane din membrii staff-ului ca ar putea acoperi si partea de securitate deoarece ideea proiectului continea initial si "browsing sharing", un concept de a purta pe altcineva prin paginile pe care le vizitezi, si pe mine incepe sa ma depaseasca gandul la cate exploituri s-ar putea crea pe o programare proasta in acest domeniu.

Eu il voi anunta cat de curand pe clientul meu (ca inca nu am dat de el sa ii explic initiativa acestui anunt) si este un banut cinstit.

Cine este interesat: dati mesaj offline pe mess pe lokipaki @ yahoo.com e un cont foarte rar folosit de mine dar il voi folosi pentru asta. Probabil voi ramane la o singura persoana si ii voi face legatura directa cu clientul, eu nu percep comision din asta.

(PS pana acum am scos vreo 400USD pe partea mea, imi pare rau ca m-am lenevit o perioada mai lunga. Veti avea si voi noroc, e client cinstit si rabdator.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...