Jump to content
motanu11

Quick Kill 5.0.5 (Pentru yahoo)

Recommended Posts

Mda...mie nu mi se conecteaza id`ul, am facut id nou special, n`am intrat pe mess cu el deloc , si tot nu vrea sa se conecteze :?: plm... Thx oricum

Da exact si mie la fel. Desi l-am luat in urma cu cateva luni si a mers perfect. Cred ca s-au prins astia de la yahoo ca alta explicatie n-am.

Link to comment
Share on other sites

Da exact si mie la fel. Desi l-am luat in urma cu cateva luni si a mers perfect. Cred ca s-au prins astia de la yahoo ca alta explicatie n-am.

Poate lipseste ceva sau poate e ceva, vreun program ceva care`l blocheaza altfel nu se explica dc la unele persoane merge si al altele nu. Eu am oprit tot..de la AV pana la firewall`ul windows`ului si tot degeaba .

Link to comment
Share on other sites

N-are legatura cu antivirus si firewall. Daca deconecam la greu toti fraerii acu 2 luni cand aveam un antivirus de murea calu' (nici odcu nu ma lasa sa-l deschid fara 1000 de aprobari :D) ar fi trebuit sa mearga acuma cand am un simplu nod32 fara firewall si antispam.

Link to comment
Share on other sites

Am incercat sa ma conectez la alte booter`uri , si flood`uri de genul asta si la niciunu nu vrea sa se conecteze , in concluzie la mine e problema...dar oare care o fi .. ? :?:

Nici la mine. Si io abia am reformatat calculatorul. Cred totusi ca a facut Yahoo ceva modificari la modul cum merge Messengeru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...