Jump to content
Pusy

Stick Moca

Recommended Posts

sa inteleg ca te folosesti de noi sau ce?
Pentru fiecare persoana care intra pe aceasta pagina Codatu primeste 0.1 euro. Pentru a putea cumpara o surpriza are nevoie de 1 euro. Pentru a-l ajuta este destul sa trimiti prietenilor tai urmatorul link

SPAM ai dreptate

Link to comment
Share on other sites

lol da nici romanii nu fac asa ceva...

cine dracu da 299 USD pe un stick? 32G wow nici n-am auzit de marimea asta!!! avand in vedere ca stau 20 minute sa imi umplu sticku meu de 1G...

Tare, cine a luat teapa asta sa isi ia tricou si sepcuta cu "owned" scris caligrafic pe ele!

Link to comment
Share on other sites

lol da nici romanii nu fac asa ceva...

cine dracu da 299 USD pe un stick? 32G wow nici n-am auzit de marimea asta!!! avand in vedere ca stau 20 minute sa imi umplu sticku meu de 1G...

Tare, cine a luat teapa asta sa isi ia tricou si sepcuta cu "owned" scris caligrafic pe ele!

la noi e in jur de 5 mil unu de 32

Link to comment
Share on other sites

Sticku nu e o pacaleala oricum .... si un stick moca e binevenit la orice... si faza ca trb multi user da sunt de acord dar... eu in 2 zile am facut 7 poze ... simplu am facut 5 pagini redirect .... cu nume gen paroleym ... si pacalesc lumea... ca sparge parole ym daca face nush ce intrand pe acea pagina... si lumea intra... asa ca e destul de usor parerea mea ;)

Link to comment
Share on other sites

Varianta de cocalar :

O m@nsh@ dUr3@z@ 14 z!l3. A! @c3sT t!mp l@ d!spoz!t!e p3ntru @ str@ng3 cl!ckur! d3 l@ o@m3ni c@r3 t3 poT vot@ or! cU 5, or! cU 10 or! cU 15 c3nt!.

Varianta pentru oameni normali:

O mansa dureaza 14 zile. Ai acest timp la dispozitie pentru a strange click-uri de la oameni care te pot vota ori cu, ori cu 10 , ori cu 15 centi

Desi nu cred ca se acorda premiile. Ei cred ca daca au pus o poza cu o fata cu un mp4 alb si cu laptopul pe site-ul lor gata, fata a castigat mp4 la ei.

Toate cele bune.

P.S: Iti ramane tie sarcina de a alege ce varianta vrei sa citesti :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...