Jump to content
edededi

RST the crims gang

Recommended Posts

Guest Nemessis

Nu prea aveti sanse. TheCrims se joaca in functie de cine e tovaras mai bun cu adminul. Exista cheaturi de genul: scrii "_cheat bla bla bla" si ti se umple staminele sau primesti mai multi bani, plus ca exista "boti" ce pot juca singuri fara sa stati voi in fata pc-ului. Pentru ultima varianta luati "iopuss macro" sau ceva de genul asta si va creeati singuri boti pentru a va face munca mai usoara :) Nu ma intrebati cum se foloseste pentru ca nu am folosit programul niciodata, am vazut doar la un tovaras cum juca prin scripturile facute cu acel program.

Link to comment
Share on other sites

inrteadevar exista acesti boti dar nu prea sunt buni sunt buni cat ai energie dar dupa aceea sux si in legatura cu cheaturile iti dau cuvantul meu de onoare ca nu exista asa ceva.Singurul program care exista de boti si de ,,cheaturi'' este thecrims navigator dar nu este cine stie ce pentru ca nu face cam nimik

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Cheaturile o runda. Botii si acum.

Kw3[R]Ln sursa nu e publica dar site-ul a fost spart acum vreo 3-4 luni de romani si forumul de numeroase dati de toate natiile de oameni. Rezultatul romanilor care au spart site-ul: defacement

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("edededi")</div>

inrteadevar exista acesti boti dar nu prea sunt buni  sunt buni cat ai energie dar dupa aceea sux  si in legatura cu cheaturile iti dau cuvantul meu de onoare ca nu exista asa ceva.Singurul program care exista de boti si de ,,cheaturi'' este thecrims navigator dar nu este cine stie ce pentru ca nu face cam nimik

Crims navigator e doar un program facut de un copil de 11 ani , crede-ma ca mia zis nanel tot si felu de programe pt crims , de boti de ....... exista ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...