Jump to content
loki

Alegeri locale

Recommended Posts

Atentie clip electoral vasluian:

Partea frumoasa este un filmulet cu minunatul candidat la... filmari:

Apropo, tipul e persoana oferita de Corneliu Porumboiu ca model de inspiratie pt personajul Jderescu la filmarea "A fost sau n-a fost". (D.V.Marin)

Sloganul: IMPREUNA PÚTEM! :D

Link to comment
Share on other sites

Apropo, intr-un interviu actorul din "A fost sau n-a fost" (Jderescu) declara ca a innebunit uitandu-se la casete video cu candidatul asta, ca trebuia sa il imite cumva, sa-i invete felul de a fi (candidatul e patron de televiziune si avea o emisiune candva unde era moderator... stia sa strice totul decat sa modereze, stiti ca filmul s-a turnat in Vaslui, regizorul e vasluian). Mai nou se aude ca asta isi face campanie declarand ca e modelul personajului din film, nici la ora actuala nu si-a dat seama ca totusi a fost luat de prost.

Da nu prea isi da omu seama... La o gala a ziaristilor m-am distrat vazandu-l pe scena luat in ras pe fata de toti invitatii si premiatii si se facea ca nu-si da seama zambind a grebla... Edit: mi-am adus aminte, a dat si premii post-mortem :shock: diplome pt familiile oamenilor morti de vreo 10-15 ani.

Mai nou are o propunere: daca va fi primar va instala wc-uri ecologice in piata civica a orasului.

Deh, e o poveste lunga. Are orasu de ce rade...

Link to comment
Share on other sites

hahah, ca el sunt si la gorj :))

Vreau si eu sa vad :)

De cand ma stiu asta a fost cea mai ciudata campanie electorala... care mai aveti hai sa mai impartim pana la alegeri din stupizeniile candidatilor.

Apropo de al mai sus:

http://www.adevarulvs.ro/index.php?module=full_news&id_news=6881

http://www.adevarulvs.ro/index.php?module=full_news&id_news=6660

Si apropo, ce buzunar greu are Ludovic Orban: da reclama in yahoo insider :shock: (e pe bune)

59131123kh4.th.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...