Jump to content
<<It3Forz>>

ajutor urgent

Recommended Posts

Deci sa va spun e bai mare am cautat pe google programul beast 2.07 si am gasit programul dar nu e cea ce pare lam downloadat si intru in el se downloadeaza ceva file fara stirea mea si buf totul o ia razna mi s epun eo poza pe desktop rosie care defapt daca dow click imi intra pe un site cu antivirus care imi arata ca scaneaza nush ce plm si apare o imagine la care eu trebuia s apun botu si sa downloadez antivirusu lor si tot imi apare sa downloadez antivirusu lor nu mai pot face nimic mia disparut my computer my documents de pe desktop si din start la ces imi apare virus aler.Bun deci pe desktop este pusa o poza daca dau click intra pe net am dat proprietati si am vazut ca defapt se afla in windows am sters tot folderu si ce continea si am dat restart si o aparut iaranu pot sa pun poze ca mio ster ascuns programele paint si toate nici nu mai pot da programs din start cum pot sa fac ca sa imi revina totul la normal.Daca nu intelegeti sami spuneti cas foaarte agitat si am scris repede.

Link to comment
Share on other sites

Deci nu am postat la ajutor pt ca nu am avut 10 posturi si deci nu am putut si nu aveam timp sa fac 10 posturi si sa postezi dupa pt ca siasa am reinstalt windowsu pana la urma nu mio mai mers nimic nici usb nici nimic programele importante disparute my computer la fel driverele o zburat tastatura si mouseul e p eusb si ce era sa fac deci ms oricum !!!Si scuze ca nu am postat la ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...