Jump to content
disablealex

Yahoo!

Recommended Posts

Buna..in urma cu mult timp...cineva mi-a aflat parola de Yahoo!Messenger si mi-as schimbat-o de am ramas fara ID:(( cred ca osa plang:)) ..oricum..mi-am afcut alt id..toate bune si frumoase..si asa de curiozitate..mi-am adaugat vechiul id in lsita.ca poate intra nemernicu..si ...a intrat in urma cu cateva zile..lcuru care nu sti ude ce ma deranjeaza..si ma gandeam sa va cer voua ajutorul....expertii care sunteti voi...sa im irecuperez parola...cu utilitarul yahoo nu pot fiindca am uitat raspunsu la itrebarea care e numele animalului meu...(am avut destule animale).ceva cu care sa imi sparg parola mie insumi..:)) deci exista vreo modalitatea?:D..daca vrea careva sa ma ajute fara ami da u nprogram sau cv...va spun ca vechiu ID e:armanis41.daca puteti face ceva va rog sa ma ajutati s isa im itrmiteti parola prin PM..sper ca nu am cauzat neplaceri prin postarea acestei intrebari..

Link to comment
Share on other sites

cu utilitarul yahoo nu pot fiindca am uitat raspunsu la itrebarea care e numele animalului meu...(am avut destule animale)

numai pentru asta nu meriti.

singura modalitate pentru tine ar fi sa il prinzi cand e online, sa vorbesti cu el/trimiti un mail cu care sa il fraieresti sa intre pe un site, unde fie ai o pagina de phishing, fie un xss ca sa ii iei cookie-ul, totusi prima e cea mai recomandata. cauta pe forumul asta. erau la un moment dat niste template-uri de hi5, yahoo, samd, dar eu sugerez sa iti aduci aminte cum il chema pe rex

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...