Jump to content
laurentiumm

problema !!

Recommended Posts

sper ca adiminu sa nu starga topicu stiu ca nui locu lui aiki dar am o problema si nu situ ce sa mai fac ....in timp ce stau la calculator se ichide monitorul si scrie no signal sau enter to sleep mode depinde de monitor nu stiu ce sai fac . Am dus calculatorul la garantie si aia zik ca daca nu vad ca se inchide nu mil ia ...datimi un program sa dau overclock la palca video sa se stice de tot si sa mio skimbe alceva nam ce sa fac...un program sau ceva ajutatima PLS

Link to comment
Share on other sites

1. invata sa scrii corect romaneste.

2. ai postat intr-o sectiune gresita.

3. nu faci threaduri gen " pls " , " problema " , " omg look help " .

incearca sa :

I. scoti calculatoru de sub birou , du-te cu el pe balcon , iei aspiratoru' si il cureti bine . ai grija ce atingi . imi bag pla in garantia ta, garantia e de cacat .

II. fa update la driverul de la placa video .

III. scaneaza cu un antivirus apoi cu tuneup utilities 2008 pentru bad-uri pe hdd, registry erorrs, cluster.

IV. nu stiu cum rezolvi problema dar faci rost de inca un monitor , oricat de prapadit ar fi . cand ti se inchide primul monitor, il conectezi pe al doilea . vezi ce se intampla .

nu vad clar o problema pe care poti sa o fixezi in felul X ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...