Jump to content
BorysFromUkraine

Zoso.ro & Arhiblog.ro Hacked + DB Dump (all comment Emails, Logins etc)

Recommended Posts

53 minutes ago, paco111 said:

mai baieteilor hai sa o rezolvam cu frumosul mai bine.
am vazut ca si adresa mea de mail apare acolo. n'ati vrea voi sa stergeti arhiva asta de pe net si sa uitam ce s'a intamplat inainte sa va trimit politia pe cap? chiar n'am chef de dat telefoane si de drumuri la politie 

 

OAMENI BUNI, E GROAZA MARE!!! Toate datele noastre-s pe strada acum! Am vazut in arhiva aia si simt ca-mi vine rau... Nu mai pot sa dorm de grija!!! Cine stie ce-o sa se-ntample cu informatiile astea??? Poate vine cineva si ne fura identitatea la toti!!! Unde-i protectia datelor??? GDPR-u ala e FIX PIX!!! Chem avocatu si dau in judecata pe toata lumea, jur!!! Cineva sa faca ceva URGENT ca innebunesc!!!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, 14pe said:

Băi fraților, nu știu ce să zic da' m-am speriat rău! Am auzit că zoso.ro și arhiblog.ro o pățit-o nasol, le-o spart cineva saiturile! Ce naiba să mai crezi și-n cine să mai ai încredere pă netu' ăsta?! Io am cont pă arhiblog și acu' mă cac pă mine dă frică că mi-o furat ăia parola și datele. Știe careva ce să fac? Tre' să-mi schimb parola peste tot sau cum?? Și zoso ce dracu o păzit dă l-o spart și pă el?? Bagami-aș, parcă nu mai e sigur nimic în ziua dă azi! Dați un sfat fraților că-s disperat rău!!1!

Nu fi fraier sa iti pierzi timpul scimband parolele :)) lasa ca iti schimba baietii parolele :)) fa altceva cu timpul tau pretios :))  tu trebuie doar sa astepti email-uri de confirmare pentru schimbarea parolelor si sa dai confirmari la toate :))... ba acum serios daca ai vreo parola ce o folosesti si la alt conturi schimba in cel mai scurt timp :)) ...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...