Jump to content
devianc3

Template-uri Flash cu un singur fisier de editat

Recommended Posts

Stiu ca dadusem in trecut peste o serie de template-uri flash, in care trebuia doar sa editezi un fisier .txt, si era gata site-ul. Am cautat pe google de mi-au sarit ochii. Aveti careva idee unde as putea gasi asa ceva? (tin sa mentionez ca is praf in tot ce are legatura cu suita Adobe, fie ca e Photoshop, Flash, Dreamweaver, iar simtul meu estetic este inexistent).

Link to comment
Share on other sites

Poate nu m-am exprimat corect, mea culpa. Era un site facut full in flash, dar care isi lua datele dintr-un fisier .txt. Adica avea niste variabile definite intr-un fisier .txt, gen... &aboutus= "Despre Noi", si modifica direct in flash-ul respectiv. Sper sa ma fi exprimat mai corect tura asta.

Link to comment
Share on other sites

Poate nu m-am exprimat corect, mea culpa. Era un site facut full in flash, dar care isi lua datele dintr-un fisier .txt. Adica avea niste variabile definite intr-un fisier .txt, gen... &aboutus= "Despre Noi", si modifica direct in flash-ul respectiv. Sper sa ma fi exprimat mai corect tura asta.

Da, stiu la ce te referi, am eu asa ceva, dar nu mai stiu exact sa-ti spun de pe ce site l-am luat. Era un template free de pe un site cu template-uri puse la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Am nevoie de un template de pe monstertemplate mai exact #19045. Cum pot sa il iau? Pe forum scrie cineva ca sunt mai multi pasi, niste adrese care trebuie sa le introduci in browser si poti sa copiezi gratis template-ul. http://rstcenter.com/forum/archive/index.php/t-1652.html ofera mai multe detalii dar eu nu ma pricep. Daca poate cineva sa ma ajute ii multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...