Jump to content
BRUTEFORCE

Gramatica taticule!!!

Recommended Posts

Nu pot sa nu observ virsta userilor de pe forum , si sa imi fac o parere :) .Ce este mai jalnic decit o exprimare incoerenta si demna de ris ??? Citesc si ma minunez articole scrise fara noima si raspunsuri doar ca sa fie la numar ! De aceea ar fii bine pe viitor sa se evite raspunsuri gen..... " Stiam si eu " :)

Mai este o chestiune legata de postarea anumitor programe care nu au fost testate innainte .Deci nu stii daca merge nu posta! Momentan ma retrag la o cafea caci vad ca sint singur pe forum :) si am sa revin cu noi idei, sper sa nu supar pe nimeni!

Link to comment
Share on other sites

ma omule ..nu ne prea intereseaza scoala :P .. glumesc, eu pot sa zic ca stiu gramatica cat de cat, pun liniute si alea cand e de pus, k ..ce voiam eu sa zic e ca noi suntem noi .. nu ne stie lumea daca gresim, nu ne rade .. am vazut la tv de curand cum o scris becali scrisoare la nush ce preot mare ca sa ii multumeasca ca l`a ajutat pe becali sa ajunga pe muntele Athos, si scria becali ceva de genu" multumesc ca mati ajutat sami indeplinesc un vis deal meu" (fara liniutze) si cea mai tare faza e ca la varsta lui mananca litere :)) oricum e incult dar nu ma asteptam nici la asta ... banalitate..in loc de muntele Athos a scris muntel Athos .. o mancat un e .. pai un copil de clasa 1 dupa ce invata literele nu greseste la cuvantul muntele .. :@

Link to comment
Share on other sites

:)) e clar...e foarte foarte clar...:) ori aveti probleme psihice ...ori mi se pare mie , daca scriu incorect pe un forum asta nu inseamana ca pe hartie scriu la fel...:) Pe un forum de exemplu nu tzin cont de linute si virgule...deoarece nu au rost...:)) pur si simplu e nevoie de o explicatie si un raspuns , raspunsu necesar nu il gaseste intro virgula , sau liniutza :) le poate gasi mai greu in exprimare...asta depinde de la situatie la situatie.! :) ashea ca...fiecare cu problema lui eu scriu repede fara sa ma uit si chiar nu stau sa caut linutza pe tastatura ! :) pace :P
Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("SpiridusuCaddy")</div>

adevarat....fie .....oameni se simt bine facand observati crezanduse mai superiori ...pace  :P

50% iti dau dreptate in ce ai zis, dar nu toti, eu pur si simpu mai spun cateodata (rare ori) de chestia asta, doar atunci cand e grav... adica cand se ajunge la un surplus de prostie, adica se depaseste gradul normal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...