Jump to content
Pastilatu'

Urban Friends Team

Recommended Posts

Da ...bate de baseball ....masina ....:D amenintari injuraturi... :@ si...fara trucaje cu bata de baseball :D ca am zis sa para cat mai real si.... :@ sa lovit serios.. :@ ...filmarea a fost facuta...cu o camera Kodak Easy Share :DB) ...mai e vreo 35% de uploadat si bag si episodu 1 :D pana atunci sariti cu pareri despre intoducere :@ sunt curios

Link to comment
Share on other sites

:P:P cameramanu eram eu :@ :@ am incercat cat e posibil tinand contca eo camera kodak....easyshare...nu dedicata pentru ashea ceva...:D ideea e ca e caterinca ... :@ mie sincer mia placut tare mult faza cu masina mia placut cum am reusit montarea la ea...si faza cu bata de baseball aufost mai multe cadre:D si chiar sa dat cu bata ca vroiam eu sa se aud lovitura :D ashea ca nu au avut de ales si victima sa ales a 2 a zi cu niste vanatai zdravene pe spate :P
Link to comment
Share on other sites

slab ma ... slab .. ori dai la fata ori ..pai ne jucam :))...e tare ma .. fainutz .. fainutz .. suces in continuare ..ps fa un generic ceva.. :)).. sa zici acolo .. Staring .. personaju negativ .. sofer .. chestii .. bataus :P .. + porecle :)):P ..( ma .. blonda aia cine`i :) .. oaaaaaaaaaaaaaa (daca are nevoie de amant ma ofer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...