Jump to content
hasisul

Tot ceva legat de telefon!

Recommended Posts

salutare ....si bine v`am gasit!

am si eu o intrebare...nu`i neaparat legata de telefonie mobila...dar tot de telefon ii vb!

de ex: as vrea un telefon fix...adica prin romtelecom...tot ce vreau de la acest telefon FIX este sa`mi afiseze numarul persoanei care ma suna...se gaseste asa ceva pe piazta?

p.s daca acest topic nu se potriveste aici ..rog moderatorul sa`l mute la disc generale

Ms si astept raspuns!

peace!

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("hasisul")</div>

salutare ....si bine v`am gasit!

am si eu o intrebare...nu`i neaparat legata de telefonie mobila...dar tot de telefon ii vb!

de ex: as vrea un telefon fix...adica prin romtelecom...tot ce vreau de la acest telefon FIX este sa`mi afiseze numarul persoanei care ma suna...se gaseste asa ceva pe piazta?

p.s daca acest topic nu se potriveste aici ..rog moderatorul sa`l mute la disc generale

Ms si astept raspuns!

peace!

Normal ca se gaseste, defapt nu stiu daca mai are cineva un altfel de telefon si nu din asta.

Link to comment
Share on other sites

Avetzi careva telefon fix...si va afiseaza numarul persoanei care va suna?....daca da va rog sa`mi spunetzi...telefoane din astea sunt pe piatza.....da din cate m`am interesat eu la romtelecom..cica nu ar fi centrala pt asa ceva...adica sa aiba optiunea asta ..sa`tzi afiseze numaru celui care te suna.!!!! pe mine ma suna cineva de vre`o 4-5 ani....de 2-3 ori pe zi.....si nu zice nika..si ma dispera la culme.......daca cineva poate sa`mi dea o sulutzie la problk mea as fi foarte recunoscator!!

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("hasisul")</div>

Avetzi careva telefon fix...si va afiseaza numarul persoanei care va suna?....daca da va rog sa`mi spunetzi...telefoane din astea sunt pe piatza.....da din cate m`am interesat eu la romtelecom..cica nu ar fi centrala pt asa ceva...adica sa aiba optiunea asta ..sa`tzi afiseze numaru celui care te suna.!!!! pe mine ma suna cineva de vre`o 4-5 ani....de 2-3 ori pe zi.....si nu zice nika..si ma dispera la culme.......daca cineva poate sa`mi dea o sulutzie la problk mea as fi foarte recunoscator!!

Scoate desfasuratoru`.

Link to comment
Share on other sites

Desfasurator te referi la numerele cu care vb?.....daca da nu se poate...adica scot desfasurator da imi afiseaza numai numerele formate.....alea care ma suna nu se poate........kiar am vb cu astia la posta si mi9`a zis ca pot afla un numar care ma suna doar prin ordin judecatoresc.,.si cum asta`i mai greu ..ma gandeam ca exista vre`un tel smeker..care sa`mi afiseze nr care ma suna...pla mea.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Exista aparate telefonice care afiseaza numarul celui ce te suna dar, din cate am impresia, merge doar daca individul are centrala digitala (probabil si tu trebuie sa ai).

Link to comment
Share on other sites

rules... fucking rules.. :P:P

Later edit:

Trb sa fiti amandoi pe digitala... Rom telecom oricum a cam trecut toante numerele pe centrala digitala.. Iti trb doar un telefon care sa aiba optiunea de afisare numar apelant... cam toate astea noi au acuma... e vreo 500 000 unu... bft si cititi naibii regulile alea... avertisment ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...