Jump to content
HexString

Metoda greu de crezur ca merge...

Recommended Posts

Sa incepem cu inceputu ... mi-am facut si eu rost de un troian care iti face connectiune telnet la victima (de la scara) si tot ma gandeam cum sa fac sa prind cat mai multe victime , dupa care am vazut ca este chiar foarte usor.... Cu ajutorul unui tutorial Pentru Y Messenger sa nu se vada ce extensie este (nu ca n-ar fi oameni care sa nu jtie ce extensii sunt la poze) si am trimi-so la 3 persoane cu motivul ca vreau sa imi schimb abnnerul la siteul meu de blog si vrau sa cer parerea la mi maulti ji sa fak un sondaj. Pasul 2 trebuia sa aflu IP-ul lor ca sa nu ma chinui sa il aflu le-am cerut si IP cu scopul tot sa fak un articol pentru blog cu IP-urile din Oradea (ca de akolo sunt eu :)) si ca vreau sa le bag intr-un tabel sa vad cat de mult se aseamana Ip-urile din Oradea ... so ... se mai intampla :P:))

Link to comment
Share on other sites

Nebun nenebun dar am prins 3 victime ...Initial ma gandeam la ceva mai complex dar mi-am adus aminte de cand eram mai mic ca ii zice un baiat Mai mare de la mn de la bloc la unu ca si-o luat PC si ala il intreaba de care pisica si m-am gandid ca nici acumm nu toti stiu aja multe despre compuri :P:) Asta nu inseamnca ca eu stiu ... nici pe departe .....:P:):D

Link to comment
Share on other sites

LoL eu i-am zis lu' unu' ca fac Computer Report [nuj ce e aia am inventat si eu :@] si-mi trebuie 20 de IP-uri...i-am zis ca mai am vreo 8 [defapt n-aveam nici unu']...In fine, fraieru' e snob si ca sa nu cred eu ca e prost ca nu stie ce e un 'Computer Report' mi-a dat IP...Sunt destui cretini, numa' imaginatie sa ai ;)

Link to comment
Share on other sites

de nu primesc ep e-mail din 2-uan 2 zile e-mailuir , ceau sunt io andreea de la mare , tziam promis o poza cu mine doala , uitio , BUZZ extensie:.exe.jpg ! ... ! sau , Fetele din internat se dezbraca pt bani , attash , exe.jpg ... ! mai nou am intalnit cxa pun si bara de scannat care e exact ca cea de la yahoo , dar are un bug , ca de fiecare data [numa in e-mailuile alea am inatlnit] scaneaza si surprize Not virus detected , dar ... nici nu mai decshid asa ceva :)) delete direct ca era un virus care se infiltra direct , numa prin simpla decshidere a e-mailului !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...