Jump to content
altul

H1n1 , pig flu , swine flu, gripa porcina

Recommended Posts

daca il afisau aici poate ii faceam un reverse engin. :P

obligat e arma biologica dar e riscant sa afisezi semnatura adn ..sa nu fie modificat mai tare...

daca am fi avut structura, decodarea, am fi reusit sa creem o harta si niste posibilitati de enzimare a proteinelor acestor mutatii, nu zic mai mult, dar pe baza unui algoritm genetic se poate deduce solutia optimizata Xn dintr-un sir de muatii, fitness.etc SE ATINGE VARFUL DE MUTATII al generatiei de genomuri ale virusului reprezentand cea mai periculoasa mutatie posibila..bineinteles traim in ROMANIA...la multi poata sa le para SF ce vb aici poate Nytro mai stie ceva de optimizare GA!

Edited by altul
Link to comment
Share on other sites

Sa ridicam putin nivelul topicului:

http://www.biohealthbase.org/GSearch/home.do?decorator=Influenza

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/genomes/FLU/SwineFlu.html

Puteti sa-l coborati la loc vorbind despre constipatia Illuminatilor, Noua Ordine Mondiala, arme biologice, extraterestri si alte lucruri pentru indivizii usor impresionabili.

Astept cu nerabdare sa-mi spuna cineva ca gripa asta porcina are legatura cu Conficker.

Edited by wvw
Link to comment
Share on other sites

Hmm, aia sunt disperati din USA, la mersul actual tara lor in mai putin de 10 anii intra in faliment (cel putin asta suntine zeitgeist), Vezi iraq, nu -au reusit sa puna mana pe petrol, vezi ex gripa aviara unde f multe state au cumparat un medicament considerat singurul care are efect asupra ei fabricat de fabricile unei tipe din guv of usa (nu mai stiu numele). Iar acum sunt convins ca tot ei o sa aibe un antidot/medicament ameliator, dar probabil sunt dispusi sa lase sa apara suficienti morti incat sa castige o gramada de bani din disperarea oamenilor care pt ei nu sunt altceva decat cifre pe o foaie, statistici.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...