Jump to content
darkyndy

EmbeVi - Embed Video, feedback

Recommended Posts

EmbeVi este un script pentru GreaseMonkey care are scopul de a face experienta web cat mai placuta. Ideea scriptului este: daca exista in pagina un link care sa fie video atunci deasupra acelui link se va face embed la acel video, in acest fel nu mai trebuie sa dai click pe link si sa astepti sa se incarce tot site-ul (de exemplu youtube se incarca repede... dar alte site-uri stai un minut pana se incarca site-ul ... si apoi mai stai sa se incarce si acel video).

Link: EmbeVi - Embed Video From Link

O sa mai fac mici ajustari in zilele urmatoare (new favicon, EmbeVi install button pe orice pagina, EmbeVi logo).

Ce parere aveti? Astept feedback :D

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca lumea va fi interesanta (parerea mea nu mi-o lua in nume de rau)

Nu o iau in nume de rau ... cine crede ca are nevoie il instaleaza cine nu ...

@begood - cred ca nu ai inteles ce face scriptul... sa iti dau un exemplu. Daca pe un site ai sa vezi linkul: YouTube - Who wants to be a millionaire FAIL si nu ai acest script instalat atunci tu trebuie sa dai click pe link si sa vezi acel video pe site-ul de unde provine... dar daca ai instalat acest script atunci o sa vezi ca deasupra linkului iti apare acel video.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...