Jump to content
Gwci

Mouse econom

Recommended Posts

11 Decembrie 2009 | Hardware

Pentru cei care si-au propus reducerea costurilor pentru anul viitor, Genius vine cu o idee: noul mouse Traveler 900 care vine cu o solutie pentru consumul redus de energie, prelungind viata bateriilor pâna la opt luni.

În plus, functia turbo scroll ofera avantajul unei navigari usoare si rapide mai ales în cazul documentelor foarte mari.

Cu o rezolutie de 1600 dpi, Traveler 900 economiseste timpul de lucru, fiind foarte precis, iar tehnologia wireless 2.4 GHz blocheaza interferentele pentru un raspuns imediat al mouse-ului. Dimensiunile Micro receiver-ului permit depozitarea sa în interiorul mouse-ului, facând transportul mouse-ului mult mai usor.

Pentru a satisface preferintele unui numar cât mai mare de utilizatori, Traveler 900 Genius este disponibil în patru culori: rosu, albastru, gri si maro.

Traveler 900 este disponibil în România prin partenerii Genius la un pret de referinta de 89,9 lei.

- Functie turbo scroll

- Tehnologie wireless 2.4GHz anti-interferente

- Consum redus de energie: prelungeste viata bateriilor pâna la opt luni

- Rezolutie 1600 dpi

- Mini receptor care poate fi depozitat în interiorul mouse-ului

Sursa: 4 ACE - PR & Publicity - 4 ACE

Link to comment
Share on other sites

cel mai bun mouse

Welcome to www.A4Tech.com::Product

am avut si modelul anterior care era putin rotunjit insa am avut probleme la incarcarea bateriilor, le-am uitat acolo si mi s-a stricat receptorul

mi-am invatat lectia si acum folosesc un incarcator extern

pacat ca din cate stiu era ultimul in romania cand l-am luat pe asta ( poate au mai adus ) al meu e luat la set cu tastatura, care si aia are o tona de butoane in + , f folositoare

nu stiu ce ma fac cand o sa se stice asta ca nu am mai vazut de atunci nimic asa misto pe piata

singura problema este ca are rezolutia cam mica , dar pe langa beneficii nici nu se compara !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...