Jump to content
yakuza2007

Oferta de Anul Nou - CADOURI MOKA

Recommended Posts

Ofer gratis pentru pasionatii de programare 3 carti de Perl. Platesc si expedierea. Cei care doresc trebuie sa ma convinga ca merita intr-un eseu de juma de pagina cu tema: De ce merit eu un cadou moka ?? Eseurile sau linkurile spre ele trebuie postate pe thread si vor putea fi apreciate si comentate si de membrii forumului.

pc190003.th.jpg

pc190002.th.jpg

pc190001.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mah deci sunteti niste ratati, nu inteleg motivul pentru care faceti niste aberatii mai mari ca voi.

Nu am vazut pe nimeni sa dea carti gratis de orice fel fara nimic in schimb iar cele cateva randuri ce le cere acest om nu sunt nimic.Voi comentati pentru ca pur si simplu nu sunteti in stare sa legati 10 cuvinte , din care 7 sunt insulte.

Contacteaza-ma te rog pe worldit.info (gasesti acolo adrese de contact) pentru ca te voi ajuta sa le dai prin metoda ta.

Link to comment
Share on other sites

Sry pentru mai devreme.

Consider ca ar fi frumos sa primesc cadoul pentru ca inca din cele mai vechi timpuri mie mi se parea ca e ceva suspect cu toata afacerea asta cu "Mos Craciun" care imi aducea cam numai chestii care nu le doream. Asadar niciodata nu m-am asteptat la o surpriza masiva atunci cand deschideam cadourile. Deci daca as primi acest cadou ai face un om(poate doi, ca s-ar putea sa dau una din carti la altcineva la fel de interesat) foarte fericit si il vei ajuta sa descopere spiritul craciunului in care nu a crezut niciodata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...