Jump to content
rellik.ro

Un crack

Recommended Posts

Am o problema cu un soft pe care l-am luat deoarece versiunea care este disponibila este doar demo.Imi trebuie pentru a crea acasa ce nu am timp la scoala si din pacate versiunea demo nu are decat 30 min din pacate nu este suficient pentru mine.As dori un crack la el sau o licenta ceva deoarece programul este prea scump pentru a-mi permite sa il cumpar.

http://www.festo-didactic.com/int-en/se ... MjUuNjMxOA

Aici este programul,dati pe Demo FluidSIM4-P en V4.2l ca sa scoateti versiunea in engleza,va rog daca vreti sa ma ajutati si ma scuzati daca am gresit locul unde am postat.

Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Nu ai voie sa ceri un crack/serial . :) scrie cu litere mari sa nu faci cereri.

Prietene te contrazic sus scrie asa Romanian Security Team - SECURITY RESEARCH > >> General << > CERERI [numai aici]

daca vrea careva sa ma ajute e bine si ii multumesc dar nu cred ca face vreo careva fata .

Link to comment
Share on other sites

Prietene te contrazic sus scrie asa Romanian Security Team - SECURITY RESEARCH > >> General << > CERERI [numai aici]

daca vrea careva sa ma ajute e bine si ii multumesc dar nu cred ca face vreo careva fata .

Daca nu citesti printre randuri poate afli si regulile forumului. Nu mai contrazice ca n-ai ce cauta cu cereri sub 10 posturi. Si nici nu se baga lume in crackuri si seriale

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...