Jump to content
phantomas90

Tutoriale despre Programare in general (C++, Delphi, Java)

Recommended Posts

Index of /pub/docs/Docs tutoriale C++, Delphi. Va descurcati sa mai cautati mai sus.(parent directory).Sunt multe lucruri interesante, inclusiv despre Assembler.

Later edit: am gasit un ftp cu conectare anonima unde sunt sortate cartile (PDF) pe domenii.Merita sa va aruncati privirea.sectiunea computing...pentru pasionati are ci cookBooks si alte domenii.

FTP://89.222.154.10

Edited by phantomas90
Am mai gasit ceva mai interesant
Link to comment
Share on other sites

@Bebe1911 ai dreptate.Ca sa fiu mai exact au tutoriale despre programare in general (asta insemnand algoritmi (greedy,disjktra,backtracking etc)),apoi matematici md5, sha-1,criptografie, dupa care urmeaza optimizari.Apoi au cateva carti despre limbajele de programare: C++, Java, Java script, pascal,perl, phyton, Assembler, etc. Au si un folder cu Hacking&systems..acolo sunt cam din toate domeniile(bypasses, mirroring, ftp access etc).Cand am zis "totul despre programare in genera" m-am referit la faptul ca au atat despre algoritmi si tehnici de programare cat si despre limbaje.

"Un tutorial sa invat rusa, ca sa le pot citi tutorialurile, nu au ? "

@cmiN =)) asta e buna ...dar au si destule tutoriale in engleza.Numele care poti sa le descifrezi sunt tutoriale in engleza.Pt restu nu garantez.

Daca ia cineva mai multe tutoriale de acolo sa zica cu ce se poate deschide acel format "djvu".

Sper ca o sa va fie folositoare aceste tutoriale.

Asta mi-a rezutlat dupa ce am rulat un program gen "whois":

person: Alexey I Popov

address: Ciscom, ISP

address: 125124, 23-25b.2, 5-th Yamskogo polja str.

address: Moscow Russia

Sa fie riscant ca am intrat in acel ftp.mentionez ca nu am folosit proxy sau Tor.

Edited by phantomas90
O mica intrebare:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...