Jump to content
Guest User Name

Problema n73 la softare...:|

Recommended Posts

Guest User Name

Salut,astazi am incercat sa resoftez n73-ul meu,pe la jumatatea instalarii softului ,telefonul mi s-a stins,datorita bateriei,ca nu am incarcat-o,am scos cablul usb,si am incercat sa aprind telefonul.fix pu:)a,nu se mai aprinde.Am incercat sa ii scot bateria,si cardul,dar degeaba...tot asa face...I-am bagat usb-ul si cand tin apasat butonul de aprindere(ala de sus din colt),imi apare asta 1112t.png,dau click pe el,si 112dg.png...cum ii pot baga soft-ul la loc?ce poate fi ?cine ma poate ajuta?:D

Link to comment
Share on other sites

pai trebuia sa ai bateria full.nu cred ca mai ai ce face decat service poti incerca cu hard reset

1scoti card cartela

2.apesi tasta verde[de apel]+3 + *+butonul de oprire in acelasi timp si ti apasat pana ce iti apare nokia scris pe ecran nu stiu daca o sa mearga

a si o sa se stearga tot ce aveai pe el numere tot.si la service la fel iti face

incearca!

LE si cred ca ai incercat sa l updatezi softul nu re softezi

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name
pai trebuia sa ai bateria full.nu cred ca mai ai ce face decat service poti incerca cu hard reset

1scoti card cartela

2.apesi tasta verde[de apel]+3 + *+butonul de oprire in acelasi timp si ti apasat pana ce iti apare nokia scris pe ecran nu stiu daca o sa mearga

a si o sa se stearga tot ce aveai pe el numere tot.si la service la fel iti face

incearca!

LE si cred ca ai incercat sa l updatezi softul nu re softezi

nu merge,din pacate:|

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name
stii de ce nu merge? fiindca nu mai ai baterie:)) asa am patit si eu. Incearca sa il incarci din nou si apoi dai un hard reset.

Am incercat...in seara asta il suN PE ala de la telefoane sa mi-l faca:X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...