Jump to content
sado

Accidentul petrolier din Golful Mexicului va omori planeta in 2010?

Recommended Posts

Bai baieti, sfarsitul ca sfarsitul, dar spuneti-mi si mie ce fac fiindca ma cam roade stomacul de foame... pana vine sfarsitul trebuie sa imi hranesc ghiozdanu si sa platesc datoriile la stat daca as face diferenta intre o banca si asa-zisa incalzire globala, banca e mult mai "ordinara", asta te suge incet si te lasa sa te chinui in draci, asa vine un val de 5000 grade celsius te face arsita si gata (un exemplu aburit)

Link to comment
Share on other sites

Nu a fost vaicareala cu intentie ci doar voiam sa bat apropo-uri ca sunt lucruri mai importante decat speculatiile unor ticniti. Si crede-ma, ca nu eu am luat deciziile respective si nici nu am votat si nici nu o sa votez vreodata, cel putin pentru moment. Dar nu cred ca intereseaza pe cineva detaliile de genul asta asa ca...

scuze pt offtopic.

Link to comment
Share on other sites

:|

@Flubber eu sunt unul din "speculantii ticniti" dar macar nu ma vait zi de zi cu "apropo-uri" despre cat de shitty este Romania pentru ca forumull este deja plin si oricum nu rezolva nimic....si nici nu o sa se rezolve pentru ca intoteauna vor exista oameni cu sete de bani si putere , oameni care odata ajunsi sus uita toate promisiuniiile facute...

Link to comment
Share on other sites

:|

@Flubber eu sunt unul din "speculantii ticniti" dar macar nu ma vait zi de zi cu "apropo-uri" despre cat de shitty este Romania pentru ca forumull este deja plin si oricum nu rezolva nimic....si nici nu o sa se rezolve pentru ca intoteauna vor exista oameni cu sete de bani si putere , oameni care odata ajunsi sus uita toate promisiuniiile facute...

M-am referit la speculatiile facute de niste oameni ticniti in genul situatiei cu 2012 si chestii in genul acesta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...